Tam da bugünlerde tüm dünyanın ne kadar tepetaklak olduğuna bakılırsa.

Daha fazlasını eklemekte özgürsünüz, ancak burada yalnızca düşük bütçeli bir video oyununda mümkün görünen bir şey var:

• karantinalar ve küresel seyahat kısıtlamaları. Video oyunlarında belleği korumak için kullanılan bir şey, böylece her şeyin yüklenmesi gerekmez.

• BLM. Sivil haklar hareketinden 60 yıl sonra ırkçılık bir şekilde daha da kötüleşti, buna rağmen siyahlara karşı hiçbir düşmanlık hissetmiyorsunuz.

• Tonlarca sefahat ve cinsel açıdan sapkın davranışlar artık sadece ana akım değil, aynı zamanda kutlanıyor.

• Dindar, vatansever ve beyazsanız, gelecek vaat eden bir işe sahipseniz, ailenizi geçindiriyorsanız, vergi ödüyorsanız ve toplumdaki payınızı omzunuzda taşıyorsanız, bir şekilde Amerika’nın halk düşmanısınız #1

• Sosyal medya. Bu büyük bir kutu. Ancak birkaç iyi örnek: twitter beyaz insanlara karşı açık ırkçılıktan uzak durur, ancak hoşgörülü ve kapsayıcı olduğunu iddia eder; oturan bir ABD başkanı yasaklandı ama Taliban bunu propaganda için hala kullanabilir

• Kovid. Bununla nereden veya nasıl başlayacağınızı bile bilmiyorum. Kötü bir bilim kurgu filmi arsası gibi geliyor.

Sonuçta, tuhaf bir Saints Row-ish franchise video oyunu lol’de yaşıyormuşuz gibi geliyor

15 Comments

1. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

2. Malatya dan kimler var. Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? . selam arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 469

3. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

4. Tokat dan kimler var. Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , – 300

5. Kilis dan kimler var. Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? . Selamlar siten inanılmaz çok iyi, tebrikler , Aylin – 44

6. Bu konu : ” Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 287

7. Bu konu : ” Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz mükemmel, şukuladım , mehmet – 182

8. Bu konu : ” Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 14

9. Kırıkkale dan kimler var. Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? . Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 247

10. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? . selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 192

12. Bu konu : ” Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 272

13. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. Şanlıurfa dan kimler var. Bir simülasyonda yaşıyormuş gibi hissettiriyor değil mi? . Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 249

Write A Comment