Bugünlerde Jeffrey Epstein’ın yeterince gönderisini göremiyorum. Çoğumuzun hükümete güvenmemesinin ana nedenlerinden biri de budur. Ayrıca komik olan şey, aşıyı zorlayan önde gelen seslerden birinin Jeffrey Epstein adlı bu bilinen seks avcısı ile nasıl takıldığı. Çevrelerinde pedofili olduğunu bildiği halde, yaşam tarzından “bir tür merak uyandırıcı” olarak bahsetmesi de komik. Kurbanların çoğu, Epstein’ın şantaj avantajı için ziyaretçilerine pedo adasına şantaj yaptığını da belirtti. Epstein Adası’nın tanınmış siyasi ziyaretçilerinden biri, kurbanlar tarafından ortaya çıkmadan önce birçok yolsuzluk skandalı yaşayan Bill Richardson’dı.

34 Comments

1. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 182

2. Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, face de paylaştım , ziya – 209

3. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 137

4. Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 386

5. Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 242

6. Malatya merkezden ben banu. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-08-2021 08:02:02

7. Kocaeli merkezden ben . Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-08-2021 08:43:18

8. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, teşekkürler

9. Manisa dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım , emin – 469

10. Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 433

11. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

12. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Afyon dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . Selam web siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 228

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 291

15. Tunceli dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 57

16. Isparta merkezden ben memo. Merhabalar sayfa gerçekten hayran edici, sağolun 23-08-2021 09:38:22

17. Ordu merkezden ben Hasan. Selam sayfa inanılmaz çok güzel, teşekkürler 23-08-2021 23:27:21

18. Merhaba herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

19. Sakarya dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , gaye – 500

20. Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 463

21. Kilis merkezden ben mehmet. Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 31-08-2021 18:07:18

22. Yozgat merkezden ben emin. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler 05-09-2021 22:37:41

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 322

24. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

25. Antalya dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . Selamlar siteniz valla hoşuma gitti, saolun , Aylin – 181

26. Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler , memo – 74

27. Kars merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 20-09-2021 01:25:45

28. Kahramanmaraş dan kimler var. Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? . Merhabalar bu web sitesi valla güzel, tebrikler , ziya – 437

29. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Bir siyasi seks suçlusunun 20-30 yıl faaliyet göstermesine izin veren bir hükümete kim güvenebilir? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 328

Write A Comment