Kategoriler
Genel

Bir Son geliyor gibi görünüyor …

İnsanlık tarihinin şu anda olduğumuzdan daha kötü durumlarla karşılaştığını biliyorum, ama bu sefer daha kötü bir şeye kaynıyor gibi görünüyor. İnsan çatışması kontrolden çıkıyor ve teknolojideki ilerlemeler sadece geri dönüşü olmayan bir noktaya gidiyormuş gibi hissettiriyor.

Görünüşe göre seçkinler gündemlerinde çatlaklar görmeye başlıyor. Eminim bu konuda çok mutlu görünmüyorlar. Görünüşe göre her şey bir anda kaybediliyor ve artık ayak uyduramıyoruz. Bir gündemi yerine getirmek için birbirimize dönüyormuşuz gibi geliyor. Eminim Maxwell’le olan durum olması gerektiği gibi gitmezse, (meydana gelen kötülük için adaleti sağlamak için) o zaman bu “komploların” göründüğü kadar çılgın olmadığını fark ediyor olabiliriz. Bu sadece buzdağının ucu. Bunun ne kadar derine gittiğini görmeye hazır olup olmadığımızı bilmiyorum …

“Bir Son geliyor gibi görünüyor …” için 14 yanıt

Yalova merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım cidden çok güzel, twitter da paylaştım 04-07-2020 00:53:23

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-07-2020 03:26:28

Hakkari merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 05-07-2020 04:11:17

Karabük merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-07-2020 05:52:25

Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 16-07-2020 21:05:42

Kırıkkale merkezden ben ali. Slm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-08-2020 10:03:53

Kilis merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 02-08-2020 10:19:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir