Çünkü virüsü ve aşıları sorgulayan herkes susturulur ve hemen anti vaxxers olarak etiketlenir, sanırım GDO ile artık aynı olabilir. Bence er ya da geç doğal üremeyi geçecek ve ekmek istediğimiz her tohum için para ödeyeceğiz.

… visvai tarafından gönderildi
[comments]

Author

16 Comments

1. Mrb sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Bir sonraki büyük adım GDO’nun devralması. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler , ziya – 477

3. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun 27-01-2021 15:30:56

4. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım

5. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir sonraki büyük adım GDO’nun devralması. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 273

7. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 11:50:48

8. Slm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

9. Selam sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Bir sonraki büyük adım GDO’nun devralması. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, saolun , ali – 341

11. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-03-2021 15:15:37

12. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 02:09:51

13. Bu konu : ” Bir sonraki büyük adım GDO’nun devralması. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 401

14. Gaziantep dan kimler var. Bir sonraki büyük adım GDO’nun devralması. . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 116

15. Ankara dan kimler var. Bir sonraki büyük adım GDO’nun devralması. . Selamın aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 414

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link