Deutsche, Santander, IBM gibi şirketlere siber koruma sağlamak için siber güvenlik ekosistemine sahip bir kuruluş olan Cyber ​​Polygon, tam liste web sitelerinde listelenmiştir.

İşte WEF’in kurucusu Klaus Schwab’ın koronavirüs pandemisi nedeniyle dünyanın ekstra bir güvenlik katmanına ihtiyacı olduğunu açıkladığı bağlantı.

https://2020.cyberpolygon.com/ Videoyu izle.

Covid-19’a benzer şekilde, WEF ve Bill & Melinda Gates Vakfı, Covid-19’un Çin’in Vuhan kentinde başlamasından üç ay önce Ekim 2019’da bir virüs pandemisi salgını test senaryosu gerçekleştirdi.

Bunu… tahmine dayalı programlama, diğer bir deyişle bir uyarı olarak düşünün, bu yüzden “ah, bu bir tesadüftü” dememize izin veriyor.

Rus veya Çinli bilgisayar korsanları hakkında okuduğumuz makalelerin ve duyduğumuz hikayelerin miktarı (bunun ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz), bu oyunun arkasındaki mantıkla iyi uyum sağlıyor.

Gerçekte, ne istediklerini biliyoruz.

Daha fazla kontrol, daha fazla para.

Kıta olmasa bile bütün bir ulusun bir ‘siber saldırı’ altında olduğu, ya gücün tamamen kesildiği, insanların hesaplarına erişemediği ortak bir banka hack’inin, sistem arızası nedeniyle elektrik santrallerinin kapanmasının, gıda fabrikalarının olduğu bir senaryonun gerçekleştiğini görebiliyorum. , nakliye vb.

Gerçekte, böyle şovlar planladıklarını ve pozisyonlarını dikkatli ve hassas bir şekilde tekrar, dünyayı umursamadan insanlığa karşı suçlardan kâr elde etmek için topladıklarını biliyoruz.

Bu insanlar kötü ve yapabileceğimiz tek şey bunu yaymak.

Ne kadar çok insan farkında olursa, o kadar çok insan ayaklanır, ‘Elit’ pislikler o kadar çok korkarlar çünkü daha az insan onların kurallarına uyar.

Author

24 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak . Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 409

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 363

3. Ordu merkezden ben ali. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-08-2021 22:06:29

4. Bu konu : ” Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 491

5. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım

6. Ardahan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım 21-08-2021 12:43:52

7. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

9. Bitlis merkezden ben emin. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 22-08-2021 21:28:43

10. Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Ağrı dan kimler var. Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak . Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 425

12. İzmir dan kimler var. Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 397

13. Bu konu : ” Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 11

14. selam arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler

15. Iğdır dan kimler var. Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler , – 76

16. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 01-09-2021 14:35:37

17. Bu konu : ” Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 138

18. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 06-09-2021 00:09:01

19. Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-09-2021 12:56:41

20. Antalya merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten inanılmaz çok iyi, sağolun 09-09-2021 01:29:07

21. selamun aleyküm paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Bir sonraki salgın küresel bir siber saldırı olacak ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 384

23. Mersin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-09-2021 10:21:33

Write A Comment