Uyanık olan ve gerçeği yaymaya çalışan herkese karşı matrisi savunmak için programlanmış “insanlar” hakkında okuduğumu hatırlıyorum. Komplo teorileri ve benzeri şeyler gibi matrise aykırı herhangi bir şeyden bahsettiğiniz anda, hemen sinirlenirler ve savunmaya geçerler ve bu insanların benim hayatım için ne olarak adlandırıldığını hatırlayamıyorum ve umarım başka biri ne olduğunu bilir. Hakkında konuşuyorum. Bu bir tür teori. Arka planda insanlar demek istiyorum ama öyle olmadığını biliyorum. Sanırım M ile başlıyor ve bir kadının adı falan.

92 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 151

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 110

3. Muğla dan kimler var. Bir sorum var. . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 331

4. Artvin dan kimler var. Bir sorum var. . Mrb web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 364

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran edici, saolun , elif yılmaz – 298

6. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Bir sorum var. . selam arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 244

7. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Kırıkkale dan kimler var. Bir sorum var. . selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 393

9. Sinop dan kimler var. Bir sorum var. . Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 370

10. İzmir dan kimler var. Bir sorum var. . Selamlar sayfa valla güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 399

11. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 486

12. Tunceli dan kimler var. Bir sorum var. . Mrb sayfanız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 253

13. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, şukuladım , Aylin – 153

14. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, tebrikler , banu – 18

15. Erzincan merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-06-2021 22:32:53

16. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

17. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler

18. Zonguldak dan kimler var. Bir sorum var. . Slm web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , Emine – 193

19. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok güzel, teşekkürler , banu – 255

20. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Bir sorum var. . Selam herkese sayfa vallaha güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 173

21. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım , banu – 73

22. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 440

23. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler , gaye – 43

24. Kırklareli dan kimler var. Bir sorum var. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 243

25. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Slm siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2021 04:56:11

26. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-06-2021 04:56:31

27. Van dan kimler var. Bir sorum var. . Selam herkese sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler , ali – 227

28. Bilecik merkezden ben Emine. Selam web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım 11-06-2021 05:04:17

29. Bursa dan kimler var. Bir sorum var. . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 432

30. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 268

31. Slm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

32. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, tebrikler , banu – 187

33. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

34. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 248

35. Hatay dan kimler var. Bir sorum var. . Merhaba sayfanız harbiden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 374

36. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Bir sorum var. . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 141

37. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 499

38. Siirt dan kimler var. Bir sorum var. . Merhabalar siten valla çok güzel, sağolun , emin – 414

39. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

40. Tunceli dan kimler var. Bir sorum var. . selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 67

41. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 126

42. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Bir sorum var. . Slm siten yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 94

43. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun

44. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

45. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 418

46. Bursa merkezden ben gaye. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 11-06-2021 15:58:23

47. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

48. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2021 16:05:47

49. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 88

50. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

51. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-06-2021 05:50:01

52. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 306

53. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , Aylin – 131

54. Tunceli dan kimler var. Bir sorum var. . selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 67

55. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 13-06-2021 06:01:25

56. Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım 13-06-2021 06:01:52

57. Bitlis dan kimler var. Bir sorum var. . Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 267

58. Isparta merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, sağolun 13-06-2021 06:12:08

59. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, saolun , ali – 469

60. İzmir merkezden ben ali. Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler 13-06-2021 06:12:49

61. Kütahya merkezden ben hatice. Selam sayfan vallaha çok güzel, teşekkürler 13-06-2021 06:23:14

62. Amasya merkezden ben memo. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 13-06-2021 06:23:23

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 277

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, tebrikler , elif yılmaz – 351

65. Selam herkese siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım

66. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, sağolun

67. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun , banu – 1

68. Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

69. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

70. Bursa merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, twitter da paylaştım 14-06-2021 10:04:15

71. Batman merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, sağolun 14-06-2021 10:04:24

72. Karaman merkezden ben memo. Selam herkese sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım 14-06-2021 10:05:00

73. Batman merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-06-2021 12:09:55

74. Van dan kimler var. Bir sorum var. . Selamın aleyküm siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 339

75. Slm paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

76. Sivas merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-06-2021 13:47:59

77. Kocaeli merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-06-2021 14:59:52

78. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Bingöl merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-07-2021 09:06:42

80. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

81. Bu konu : ” Bir sorum var. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 26

82. Bingöl dan kimler var. Bir sorum var. . Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 74

83. Niğde dan kimler var. Bir sorum var. . Merhaba sayfan cidden çok iyi, tebrikler , ziya – 407

84. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

85. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz vallaha çok iyi, saolun 01-09-2021 16:15:39

86. Adana dan kimler var. Bir sorum var. . selamun aleyküm sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım , Emine – 145

Write A Comment