Bir sosyal deney başlatmak için Covid19’un piyasaya sürüldüğünü düşünen başka kimse var mı?

Bunun insanları psikolojik olarak nasıl etkileyeceğini ve solunum sistemimizin maske takmaya nasıl adapte olacağını düşünün.

Kurtarıcıların yaşayacağı uzun vadeli etkilerden bahsetmiyorum bile. Belki de aktarılacak olan genetik değişiklikler olacaktır.

gönderen … Jokerstesties
[comments]

“Bir sosyal deney başlatmak için Covid19’un piyasaya sürüldüğünü düşünen başka kimse var mı?” üzerine 13 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-09-2020 16:52:15

2. Sakarya merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:25

3. Bu konu : ” Bir sosyal deney başlatmak için Covid19’un piyasaya sürüldüğünü düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Mrb web siten inanki dikkatimi çekti, saolun , emin – 296

4. Bu konu : ” Bir sosyal deney başlatmak için Covid19’un piyasaya sürüldüğünü düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 115

5. Bu konu : ” Bir sosyal deney başlatmak için Covid19’un piyasaya sürüldüğünü düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 394

Yorum yapın