Bir süre boyunca yarı uyurken bana hangi başlıkta geldiğini bulduğum bir kitap ciddi endişeden geçiyordu.

Bir Noel arifesinde neredeyse yarı uykudayken aklıma gelen şey “En önemli bilgi” idi. Ben googled ve ilk bağlantılar içinde “Hiç İhtiyacınız Olacak, Uygulamak Ve Sonsuza Kadar Canlı Yaşamak” En önemli Bilgi kitabını indirebilirsiniz bir sayfa buldum. İsimsiz bir yazar tarafından yazılan, bu alemdeki amacımız, bu evren boyunca iyilik ve kötülük arasındaki savaş, çok boyutlu varlıkların varlığı, bütünlük felsefesi (kişinin sahip olması gereken ahlak yolunu içeren) ile ilgili çok çeşitli bilgilere sahiptir. en yüksek entelektüel direniş yolunu takip etmeyi içeren büyük bir güç ve mutluluk elde etmek için takip edin) ve diğerleri. Hayatımdan büyük yarar elde etmek için başvurduğum 500 sayfadan fazla pratik bilgi. Bu bilginin seçkinler tarafından bilindiğini ve bizi gölgelerde tutmak için dünyadan tutulduğunu söylüyor (tıpkı kütüphanelerin insanları cahil tutmak için nasıl yakıldığı gibi). Bu kitabın herhangi biriyle karşılaşıp karşılaşmadığını merak ediyordum ve eğer varsa, onunla ilgili düşünceleriniz neler. Başlangıçta bulunduğu web sitesi silindi, ancak onu koruyan diğer web sitelerinde bulabilirsiniz. Ayrıca, ilgililerle paylaşabileceğim bir kopyası da var.

“Bir süre boyunca yarı uyurken bana hangi başlıkta geldiğini bulduğum bir kitap ciddi endişeden geçiyordu.” üzerine 25 yorum

1. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-07-2020 10:54:20

2. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-07-2020 10:55:54

3. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-07-2020 19:59:32

4. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 15:33:10

5. Antalya merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 12-08-2020 05:29:17

6. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 12:02:44

7. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 05-09-2020 13:56:06

8. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 16:23:30

9. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:49:03

10. Diyarbakır merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:24:11

11. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Yorum yapın