Kategoriler
Genel

Bir süre sonra buraya gönderilen bir resim ve bir gif mi arıyorsunuz

Aradığım ilk görüntü oldukça sık yayınlanıyor. Beyaz bir adamın ve siyah bir adamın kulüplere veya sopalara benzeyen şeylerle savaştığı bir çizgi film (muhtemelen daha yaşlı) gibi görünüyor ve bir sonraki sahnede büyük bir kapitalist oturmayı devirmek için uzun bir sopa ve kaldıraç kullanıyorlar. Herkes var mı? Google’da bulunamıyor.

Aradığım bir sonraki şey bir gif. Burada gördüm mü yoksa hayal edersem dürüstçe hatırlayamıyorum. Her durumda, hepsi aynı görünen ve sadece tekrar tekrar döngüye giren bu karikatürize insanları üreten büyük bir fabrika olduğu bir gif (tekrar karikatür – Rick ve Morty gibi). Büyük konveyör bantları ve insanlar için waffle makinesi gibi görünüyor. Fikir, toplumun aynı kişiyi tekrar tekrar yaratmanın bir kalıp olduğuydu.

“Bir süre sonra buraya gönderilen bir resim ve bir gif mi arıyorsunuz” için 17 yanıt

Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-07-2020 16:09:57

Amasya merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 12:12:27

Hatay merkezden ben Emine. Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-08-2020 17:16:50

Hakkari merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım 04-08-2020 07:49:38

Batman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım 04-08-2020 08:23:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir