Bunun tartışıldığını hiçbir yerde duymadığıma veya görmediğime inanamıyorum … belki su tutmuyor, ama gelip “uzmanlara” sormak istedim.

George HW Bush, John McCain ve Ruth Bader Ginsburg gibi buruşuk bir bayrağa sahip insanların tabutlarını okudum. Güya, önemli biri geçtiğinde, genellikle bayrağın güzel ütülendiğinden ve tam olarak yerleştirildiğinden emin olurlar. Bunda herhangi bir gerçek var mı, yoksa sadece bazı Kanonlular kıçlarını buharlaştırıyor mu?

Author

14 Comments

1. Tokat merkezden ben emin. Selam herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 09-03-2021 14:15:47

2. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım

3. Bu konu : ” Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 326

4. Kırşehir merkezden ben ali. Selamlar siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler 13-03-2021 14:20:09

5. Bu konu : ” Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , – 157

6. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2021 20:42:43

7. Siirt dan kimler var. Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, sağolun , memo – 21

8. Bu konu : ” Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 106

9. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

10. Bu konu : ” Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 19

11. Tokat dan kimler var. Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? . Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 316

12. Bu konu : ” Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 298

13. Gaziantep dan kimler var. Bir tabut komplosunun üzerine dökülen buruşuk bayrağa herhangi bir inancınız var mı? . Merhabalar paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 443

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link