Hesap @ podesta.tony

Instagram hesabını buldum ve Mart ayında yapıldı, ilk başta sahte bir hesaba benziyordu ama karşılıklı takipçilerinin bazı hesaplarına giriyorum ve birçoğu gerçekten garip bir bok gönderiyor, çocuklarla yapmak için çok şey gördüm , tuhaf sanat, sadece tuhaf göt bok, Hangout yapacağı insanlara benziyor, hesabı sadece birkaç hafta önce en son fotoğrafında pizza kapısı spam yapan bazı insanlar tarafından bulundu, ancak herhangi birinden önce , normal bir Instagram hesabıydı ve arkadaşları ve ailesi yorumlarla onunla etkileşime giriyordu, hesabın sadece 300 takipçisi var, bu yüzden oldukça düşük bir anahtar ama dürüstçe aslında onun hesabı olduğunu düşünüyorum, buna dalalım ve ne tür insanlara bakalım takip ediyorlar ve yaptıkları bok çünkü hesabında fazla bir şey yok, cevaplarda bulduğunuz her şeyi bırakın ve birlikte eklemeyi deneyebiliriz

Author

93 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-05-2020 10:15:10

3. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

4. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-06-2020 05:16:07

5. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım

6. Merhaba herkese paylaşım cidden çok güzel, teraziye tıkladım

7. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, şukuladım 29-06-2020 13:29:19

9. Slm sayfan vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

10. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:23:35

11. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

13. selamun aleyküm paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, şukuladım

16. Erzincan merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, saolun 15-07-2020 18:24:13

17. selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa cidden güzel, teşekkürler 16-07-2020 16:55:42

19. Adana merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-07-2020 12:58:13

20. Şırnak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 18:47:12

21. Selam web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Giresun merkezden ben banu. Mrb web siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 20:45:43

23. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım

24. Bursa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 08:40:36

25. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, saolun 03-08-2020 05:19:22

26. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

27. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-08-2020 02:04:41

28. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-08-2020 04:20:48

29. Bursa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 20-08-2020 06:22:44

30. selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

31. Merhaba sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım

32. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-09-2020 16:14:29

33. Merhaba sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

34. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-09-2020 11:37:19

35. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler

37. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

38. Rize merkezden ben gaye. Selamlar sayfan cidden çok iyi, face de paylaştım 26-09-2020 02:27:48

39. Kocaeli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:28:50

40. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Merhaba herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 263

41. Giresun dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Slm web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 187

42. Giresun dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 167

43. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 246

44. Ağrı dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Selam herkese sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 425

45. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler , banu – 409

46. Sinop merkezden ben banu. Selam web siten inanki iyi, face de paylaştım 28-11-2020 13:34:22

47. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 498

48. Eskişehir dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, saolun , emin – 392

49. Şanlıurfa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-12-2020 11:31:10

50. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

51. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, şukuladım 20-12-2020 02:06:19

52. Nevşehir dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Selam herkese web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 457

53. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , ali – 192

54. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, sağolun 24-12-2020 12:47:11

55. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 495

56. İstanbul dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 447

57. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten iyi, sağolun , memo – 227

58. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 359

59. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 416

60. Kırıkkale dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Merhabalar siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 85

61. Selam herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

62. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, tebrikler

63. Kayseri merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 18-02-2021 12:44:42

64. elif yılmaz Reply

Selam sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

65. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 277

66. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-03-2021 07:58:42

67. Merhabalar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

68. Sivas dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 281

69. Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, teşekkürler

70. Bayburt dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 67

71. Ordu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler 16-04-2021 11:47:30

72. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Selam siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 30

73. Uşak dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Slm siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım , – 392

74. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 05-05-2021 05:57:04

75. Samsun dan kimler var. Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı . Selam web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 112

76. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım , Hasan – 200

77. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Selam sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 403

78. Muğla merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, saolun 12-05-2021 12:23:18

79. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 230

80. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden iyi, sağolun , Hasan – 269

81. Manisa merkezden ben . Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-06-2021 12:38:57

82. Zonguldak merkezden ben doruk. Mrb paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım 07-06-2021 21:09:49

83. Bu konu : ” Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 61

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link