Kategoriler
Genel

Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı

Hesap @ podesta.tony

Instagram hesabını buldum ve Mart ayında yapıldı, ilk başta sahte bir hesaba benziyordu ama karşılıklı takipçilerinin bazı hesaplarına giriyorum ve birçoğu gerçekten garip bir bok gönderiyor, çocuklarla yapmak için çok şey gördüm , tuhaf sanat, sadece tuhaf göt bok, Hangout yapacağı insanlara benziyor, hesabı sadece birkaç hafta önce en son fotoğrafında pizza kapısı spam yapan bazı insanlar tarafından bulundu, ancak herhangi birinden önce , normal bir Instagram hesabıydı ve arkadaşları ve ailesi yorumlarla onunla etkileşime giriyordu, hesabın sadece 300 takipçisi var, bu yüzden oldukça düşük bir anahtar ama dürüstçe aslında onun hesabı olduğunu düşünüyorum, buna dalalım ve ne tür insanlara bakalım takip ediyorlar ve yaptıkları bok çünkü hesabında fazla bir şey yok, cevaplarda bulduğunuz her şeyi bırakın ve birlikte eklemeyi deneyebiliriz

“Bir tavşan deliğinden aşağı inelim, Tony Podestas Instagram hesabı” için 24 yanıt

Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-05-2020 10:15:10

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-06-2020 05:16:07

Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:23:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir