Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin

Ben hipnoz yapıyorum ve neredeyse on yıldır altındayım ve yapabileceğiniz en aptalca şey, nasıl çalıştığını ya da özellikle kayıtlar açık olduğunda ne yaptığını anlamadan çeşitli kayıtları rastgele dinlemek. Hipnozu / beyin yıkama / zihin kontrolünü daha iyi anlamak istiyorsanız, hipnozun ne olduğu konusunda hiçbir fikri olmadan doğrudan hipnoza atlamaktansa, bunu açıklayan kitaplar veya makaleler bulun.

Ayrıca, dinlediğiniz kişinin manipülatif olduğundan şüpheleniyorsanız, muhtemelen insanlardan yararlanmaya çalışan biri olarak ciddiye alınmalıdır. Bunlar gizlenmiş gizemli figürler değil, muhtemelen annesinin bodrumunda taşınmak için bir patreon bux yapmaya çalışan kendini kaydeden bir adamdır.

“Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin” üzerine 48 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ali. Selamlar paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 16:40:16

2. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , Emine – 90

3. Mardin dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 74

4. Siirt dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, saolun , doruk – 175

5. Malatya merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 23-10-2020 00:58:44

6. Bolu dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 447

7. Kırşehir merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 26-10-2020 12:26:28

8. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, tebrikler , Hasan – 442

9. Yalova dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 16

10. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 403

11. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 382

12. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 58

13. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 300

14. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 15

15. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 477

16. Bitlis dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Mrb siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , ahmet – 115

17. Tokat merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 26-12-2020 07:54:39

18. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 15:24:13

19. Kayseri dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Slm bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 21

20. Kırşehir dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , doruk – 481

21. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 38

22. Yalova merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki güzel, tebrikler 11-01-2021 20:14:30

23. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 426

24. Kütahya dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 439

25. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 207

26. Tunceli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 27-01-2021 15:54:45

27. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 28-01-2021 18:23:20

28. Yozgat dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , – 481

29. Sinop merkezden ben banu. Selamlar web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 20:45:44

30. Manisa dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 180

31. Uşak dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Selam paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , memo – 427

32. Afyon dan kimler var. Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin . Selam siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 406

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link