Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin

Ben hipnoz yapıyorum ve neredeyse on yıldır altındayım ve yapabileceğiniz en aptalca şey, nasıl çalıştığını ya da özellikle kayıtlar açık olduğunda ne yaptığını anlamadan çeşitli kayıtları rastgele dinlemek. Hipnozu / beyin yıkama / zihin kontrolünü daha iyi anlamak istiyorsanız, hipnozun ne olduğu konusunda hiçbir fikri olmadan doğrudan hipnoza atlamaktansa, bunu açıklayan kitaplar veya makaleler bulun.

Ayrıca, dinlediğiniz kişinin manipülatif olduğundan şüpheleniyorsanız, muhtemelen insanlardan yararlanmaya çalışan biri olarak ciddiye alınmalıdır. Bunlar gizlenmiş gizemli figürler değil, muhtemelen annesinin bodrumunda taşınmak için bir patreon bux yapmaya çalışan kendini kaydeden bir adamdır.

“Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin” üzerine 7 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ali. Selamlar paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 16:40:16

2. Bu konu : ” Bir tavsiye: Lütfen rastgele hipnoz videoları / kayıtları izlemeye dikkat edin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , Emine – 90

Yorum yapın