Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir)

Ortaya çıkmaya başladıklarında, buradaki tüm Trump savaşçısı görevlerinin sadece ana akımın anlatılarını desteklemediği için sevimli sayfamıza kaçan şaşkın muhafazakarlar olduğunu düşündüm. Ancak şimdi, bu kişilerin gönderilerinin, son zamanlarda yaşadığımız şil tsunaminin yanı sıra, en azından bazı zamanlarda olup olmadığını merak etmeye başlıyorum. Demek istediğim, mantıklı.

1. Trump, toplumumuzdaki birçok kanaat önderi için zehirlidir.

2. Sonuç olarak, Trump yanlısı görünen her şey tamamen yetkisiz hale getirilir ve / veya atılır.

3. Vahamızı Trump çamuruyla doldurarak, gerçekte daha fazla insanla çekişen fikirlerimizin yetkisi kaldırıldı.

4. Lastik yolla karşılaştığında, yanlış bir şekilde etiketlenmiş, açıkça dengesiz olan başka bir “alt-sağ” direnç grubu olacağız.

Sürekli Trump saçmalığı aslında bize zarar veriyor. Olmamalı ve adil olmak gerekirse, tüm Russiagatte sirki ile en az bir gerçek komplonun kurbanı olmuştur, ama öyledir. Kuruluş şu anda tüm muhalif sesleri “sağ kanat” kovasına yerleştirmeye ve onları ateşe vermeye çalışıyor, eğer dikkatli olmazsak alevler içinde ölebiliriz.

Sadece bir düşünce. Kötü ifade edilmiş ve beceriksizce yazılmış bir düşünce. Sizin krallar ve chuds olduğunuz gibi.

Ayrıca, eğer haklıysam, bu konuda olumlu / olumsuz oyların üstesinden nasıl geleceğini merak ediyorum. Engelli maymun sürüsünün zorlu bir bilmeceyi birlikte çözmeye çalışmasını izlemek gibi olacak

“Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir)” üzerine 24 yorum

1. Artvin dan kimler var. Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) . Merhaba herkese paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım , – 381

2. Bu konu : ” Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) ” çok güzel. Mrb web siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 476

3. Giresun dan kimler var. Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) . Slm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun , emin – 416

4. Niğde dan kimler var. Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) . selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 474

5. Edirne merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-12-2020 01:32:08

6. Hakkari merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-12-2020 08:53:28

7. Bu konu : ” Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 203

8. Bu konu : ” Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 167

9. Samsun dan kimler var. Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) . Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, saolun , – 383

10. Bu konu : ” Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) ” çok güzel. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 193

11. Bu konu : ” Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 337

12. Kocaeli merkezden ben emin. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 16:55:08

13. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-01-2021 03:43:19

14. Trabzon dan kimler var. Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 97

15. Edirne dan kimler var. Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) . Merhaba web siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 89

16. Bu konu : ” Bir teori (daha önce paylaşılmış olabilir) ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 82

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link