Kategoriler
Genel

Bir teori: onların son oyunlarına tanık değiliz (henüz değil)

Herkese selam,

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca çok düşündüm ve meslektaşlarım, eski arkadaşlarım, ailemin üyeleri ve genel sosyal çevremdeki insanlarla da çok fazla sohbet ettim. Birçoğu hariç hemen hemen hepsi bu virüsün insan yapımı olduğunu ve herkesin daha fakir olmasını sağlamak için orantısız bir şekilde şişirildiğini kabul ediyor. Adamın deli olduğuna inanmayan insanlar bile, msm’nin neden olduğu histeriyi bilerek yapabilmeleri için bilerek yapıldığı konusunda hemfikir.

Hatta hükümet, msm ve özellikle Bill Gates’i çağıran sıradan insanların FB, Instagram, Twitter gibi sosyal medyada giderek daha fazla yayın / yorum görmeye başlıyorum. Sanırım hepimiz Bill Gates’in instagram yayınlarındaki yorum bölümünün onu çağıran insanların% 99’u olduğunu biliyoruz, bu da bana başka bir kukla olduğunu düşündürüyor.

Çok sayıda insanın ana akım naratiflere karşı gittiğini gördüğümden beri, bunun son oyun planı olmadığını düşünmeye başladım. Sanırım tüm bu duruma karşı tepkimizi dikkatle gözlemliyor ve analiz ediyorlar ve bu “salgınlardan” bir sonraki sefer ne yapacaklarını bildikleri için veri topluyorlar. Perdelerin arkasındaki insanlar açıkça çok zeki ve nüfusun iyi bir kısmının iyi eski Bill’e karşı dönüp aşılarını reddedebileceği gerçeğini hesaplamada almadıklarını düşünmüyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz? Bu gerçekten onların son oyunu mu yoksa NWO’nun önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamen canlandığını görecek miyiz?

“Bir teori: onların son oyunlarına tanık değiliz (henüz değil)” için 32 yanıt

Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-04-2020 20:25:37

Rize merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-04-2020 02:10:50

Uşak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler 23-04-2020 04:54:50

Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-04-2020 01:17:10

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-04-2020 09:01:59

Tunceli merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, facebookta paylaştım 26-04-2020 12:19:35

Şırnak merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 29-04-2020 08:59:34

Rize merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-05-2020 23:36:46

Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 06-05-2020 05:23:52

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 12:24:53

Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun 11-05-2020 20:44:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir