Bir teorim var

ya toprak boşsa? ama sadece içi boş değil. soğan gibiydi. Dünyanın katmanlarına ne kadar derin girerseniz, insanlar ve teknoloji o kadar gelişmiş olur. Ya uzay, aramızdaki engel ile dünya gibi bir soğanın dış tabakasıysa. ve ya insanların cehennemi yeraltına eşitlemelerinin nedeni ve fedakarlık ve malzeme içeren ritüellerin olmasının nedeni yeraltındaki daha ileri medeniyetlerle iletişim kurmaksa? Ya altımızdaki uygarlık, uzayın yüzeyini fethedecek kadar ilerlemişse ve bizi uzayın yüzeyinde bulmalarına neden olan şey buysa. Ya yüzeyimizde teknolojik olarak gelişmiş medeniyetlerin olmasının nedeni bu ileri medeniyetlerse, bir noktada o kadar ilerlemişler ki, dünyanın iç katmanlarına inmeyi seçtiler, dolayısıyla atlantis batıyor ve dünyanın kayıp medeniyetleri. Ya bu gelişmiş medeniyetler uzaylılara ilişkin algılarımızsa, ancak daha yüksek bir düzlemde olduklarından (4d, 5d vb.) Onları gerçekten algılayamıyorsak, çünkü 3B’de çalışıyoruz?

düşünceler? sadece biraz düşünüyordum.

… sopektra tarafından gönderildi
[comments]

“Bir teorim var” üzerine 12 yorum

1. Mersin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun 13-09-2020 22:53:09

2. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz valla mükemmel, sağolun 14-09-2020 03:42:47

3. İzmir merkezden ben ziya. Mrb web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:36

4. Karabük merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 13:25:40

5. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 13:25:55

6. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Yorum yapın