ya toprak boşsa? ama sadece içi boş değil. soğan gibiydi. Dünyanın katmanlarına ne kadar derin girerseniz, insanlar ve teknoloji o kadar gelişmiş olur. Ya uzay, aramızdaki engel ile dünya gibi bir soğanın dış tabakasıysa. ve ya insanların cehennemi yeraltına eşitlemelerinin nedeni ve fedakarlık ve malzeme içeren ritüellerin olmasının nedeni yeraltındaki daha ileri medeniyetlerle iletişim kurmaksa? Ya altımızdaki uygarlık, uzayın yüzeyini fethedecek kadar ilerlemişse ve bizi uzayın yüzeyinde bulmalarına neden olan şey buysa. Ya yüzeyimizde teknolojik olarak gelişmiş medeniyetlerin olmasının nedeni bu ileri medeniyetlerse, bir noktada o kadar ilerlemişler ki, dünyanın iç katmanlarına inmeyi seçtiler, dolayısıyla atlantis batıyor ve dünyanın kayıp medeniyetleri. Ya bu gelişmiş medeniyetler uzaylılara ilişkin algılarımızsa, ancak daha yüksek bir düzlemde olduklarından (4d, 5d vb.) Onları gerçekten algılayamıyorsak, çünkü 3B’de çalışıyoruz?

düşünceler? sadece biraz düşünüyordum.

… sopektra tarafından gönderildi
[comments]

Author

57 Comments

1. Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Mersin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, saolun 13-09-2020 22:53:09

3. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz valla mükemmel, sağolun 14-09-2020 03:42:47

4. Adana merkezden ben ali. Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 14-09-2020 03:48:50

5. Selam herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. İzmir merkezden ben ziya. Mrb web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:36

7. Karabük merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 13:25:40

8. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 13:25:55

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Sinop merkezden ben ali. Selam bu web sitesi valla çok iyi, şukuladım 25-10-2020 04:35:58

12. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha iyi, face de paylaştım , – 26

13. Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 02-11-2020 13:17:33

14. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 373

15. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım 13-11-2020 04:17:46

16. Merhabalar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Eskişehir dan kimler var. Bir teorim var . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun , doruk – 20

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 173

19. Van dan kimler var. Bir teorim var . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 16

20. Muş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-12-2020 22:44:44

21. Karabük merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 20-12-2020 20:25:34

22. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 288

23. Bayburt dan kimler var. Bir teorim var . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım , banu – 120

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 142

25. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 29

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 498

27. Kırşehir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 27-01-2021 08:44:31

28. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 222

29. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 441

30. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 406

31. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok güzel, tebrikler , emin – 70

32. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok iyi, saolun , Aylin – 15

33. Malatya dan kimler var. Bir teorim var . Merhaba sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 254

34. Amasya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 08-04-2021 01:27:35

35. Yozgat merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 06:35:45

36. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , ziya – 1

38. Tokat dan kimler var. Bir teorim var . Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 373

39. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

40. Düzce dan kimler var. Bir teorim var . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 496

41. Karaman merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-05-2021 08:45:28

42. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

43. Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. Van dan kimler var. Bir teorim var . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 15

45. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 422

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 362

47. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 22

48. Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

49. Hatay dan kimler var. Bir teorim var . Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 9

50. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 10:46:00

51. Bu konu : ” Bir teorim var ” çok güzel. Selam siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link