Bütçe ve ekonomiye dayanarak, “zihnimizi kontrol etmek” için atmosfere yerleştirilecek yeterli ürünlere sahip olmadıklarını söyleyebilirim. Zihin kontrolü için zaten “görsel-işitsel” var. Şimdi, Hitler Reich’ın düşüşünden 10 yıl sonra, 51. Bölge’nin yaratılması çok tesadüf. Nazi parti dosyalarında uçaklarla ve atmosferle ilgili deneylerle ilgili birçok belge olduğunu biliyoruz. UFO’nun dosyalarını arayabilirler ama yine de satın almıyorum. Özellikle CIA kendi web sitesinde YABANCILARI ve maneviyatı güçlendiren bir paylaşım yayınladığında. Hükümetimizin verilerimizi posta kodlarıyla kullanarak greve gidecek bir tür işletim sistemi grubunu hedefleme eğiliminde olduğunu biliyoruz. CIA’nın, yeni Y kuşağının din inançları ile aynı olan “belgeleri” yayınlaması çok uygun. Ayrıca medyanın artık Y kuşağı terminolojisini nasıl kullandığı. Ancak bu başka bir konu için. Texas, UNION ve BAM kar yağışını bırakmaya karar verdi. Bulut ve yağmur yapımına inanıyorum ama deprem manipülasyonu insan veya makineler için çok fazla. Su altında atom bombası kullanmadıkları sürece, ama yine de 5,6 dereceden fazla deprem için fiziksel olarak mümkün olduğunu düşünmüyorum. Tsunami ise bomba fikrine dayanmaktadır evet. Demek istediğim, ALIEN kategorisine gitmeden önce düşünmek çok fazla.

Author

13 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Bir teorim var. Alan 51, yalnızca hava durumu kontrolü amacıyla belirlenmiştir. . Merhabalar paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler , banu – 465

2. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

3. Aydın merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun 24-02-2021 10:07:31

4. Bu konu : ” Bir teorim var. Alan 51, yalnızca hava durumu kontrolü amacıyla belirlenmiştir. ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , emin – 376

5. Ardahan dan kimler var. Bir teorim var. Alan 51, yalnızca hava durumu kontrolü amacıyla belirlenmiştir. . Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 435

6. Merhabalar paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Bir teorim var. Alan 51, yalnızca hava durumu kontrolü amacıyla belirlenmiştir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, tebrikler , Gürbüz – 439

9. Bu konu : ” Bir teorim var. Alan 51, yalnızca hava durumu kontrolü amacıyla belirlenmiştir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 403

10. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Bir teorim var. Alan 51, yalnızca hava durumu kontrolü amacıyla belirlenmiştir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 371

12. Adana dan kimler var. Bir teorim var. Alan 51, yalnızca hava durumu kontrolü amacıyla belirlenmiştir. . Slm web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 32

13. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-04-2021 06:34:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link