Bir topluluk olarak komploları birlikte araştırmak ve araştırmak için kullanılan r / komplo – bir kez daha birleşebiliriz.

Bok battığında, bu yer birleşecek (kanallarla birlikte) ve daha fazlasını bulma, gerçeği bulma, yolu ve parayı takip etme, bilgiyi ve kaymağı paylaşmak ve bilgilendirmek amacına odaklanırdı. bu bilgi kaçınılmaz olarak zirveye çıkacaktır. Noktaları araştırmaları ve infografikleriyle birleştirmeye yardımcı olacak bazı harika katılımcılar olacaktır.

Evet, o zaman bozmaya ve yanlış bilgi vermeye çalışmak için davaya katılan hain ajanlar gelir. Bu, sinire dokunduğunuzda ve tüten silahları ateşlediğinizde olur. Ancak krem ​​yine de zirveye çıkacak ve seslerinin çok yüksek olmadığını göreceksiniz.

Bu yerin ihtiyacı olan şey, ortak düşman karşısında ortak bir nedene odaklanmak ve araştırmaktır. Farkındalığı artırmak ve insanlarımızı alaşağı etmeye çalışan devam eden komploları dünyaya açıklamak.

Şu anda bizim için en büyük tehdit, bildiğimiz şekliyle uygarlığın çehresini değiştirmek, Büyük Sıfırlamayı yapmak ve virüs maskesinin ardındaki Dördüncü Sanayi Devrimi’nin yolunu açmak için komplo kuranlardır.

Birleşmemiz, araştırmamız ve üzerinde birlikte çalışmamız, gerçeği açığa çıkarmamız ve noktaları birleştirmemiz gereken bir şey varsa, bu, çünkü zulüm içinde uyurgezerlik ve özgürlüklerimizden feragat etmemizden korkuyorum.

Ne oldu – Planlanmışsa, bilgi oradadır.

Neler oluyor – Komployu gerçek zamanlı olarak tespit etmek için araştırmak ve rapor etmek için yerdeki gözlere ihtiyacımız var.

Ne olacak – Bulgularımız sonraki aşamaları ortaya çıkarabilir veya kuramsallaştırabilir ve çalışanlarımız ne olacağı konusunda bilgilendirilebilir, böylece çıkarlarımıza uygun değilse harekete geçebiliriz.

Hadi çalışalım.

“Bir topluluk olarak komploları birlikte araştırmak ve araştırmak için kullanılan r / komplo – bir kez daha birleşebiliriz.” üzerine 9 yorum

1. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 08-10-2020 06:42:04

2. Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım 08-10-2020 07:32:08

3. Erzincan dan kimler var. Bir topluluk olarak komploları birlikte araştırmak ve araştırmak için kullanılan r / komplo – bir kez daha birleşebiliriz. . Merhabalar sayfan cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 105

4. Bu konu : ” Bir topluluk olarak komploları birlikte araştırmak ve araştırmak için kullanılan r / komplo – bir kez daha birleşebiliriz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım , gaye – 20

Yorum yapın