SS: Federal hükümetimiz ve şirketi yöneten okültist, sosyal medyadaki konuşmamızı bozmak için büyük kaynaklar ayırdı. Bu açıktır ve hatta MSM’de 1. değişikliğimizi ve 4. Değişikliği ihlal eden yanlış bilgilendirmeyle mücadele olarak itilmektedir. Ne yazık ki suçlular yasaları çiğnemeyi umursamıyorlar. Suçlu Okültist Kabal Satürn Kültü ABD şirketinden sorumlu olduğundan. Herhangi bir yargı alanında faaliyet göstermiyorlar. Onların dünyasında doğru yapar. Tek gücümüz sesimiz olduğundan, yetkilerini uygulamaya yardımcı olacak uzman sınıfın ve MSM’nin gücüne sahiptirler. Bu kadar güçlü varlıkların ifade özgürlüğümüzden bu kadar korkması üzücü. Zavallı internet ajanlarının, trollerinin ve saçmalıklarının bizi sesimizi teslim etmekten caydırabileceğine inanıyorlar. Yeterince yakında kalıcı olarak sessiz kalacağız Ne yazık ki çoğumuz aşılılarla temastan kaynaklanan protien kırıklarıyla zaten enfekte olduk. Bariz olanı tartışabiliriz ama bu anlamsız. Onlar sizi fiziksel olarak susturana kadar duvara bağırmaya devam edin. Allah hürriyeti ve hür irade anlayışı için son nefesini veren askerleri korusun. Sözlerimi okuyan herkese evrensel barış ve sevgiler. Lanet olsun sizi troller, troller ve Matrix ajanları, efendiniz ışıkları kapattığında sizi savaş alanında görürler.

50 Comments

1. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 452

2. Aksaray dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 355

3. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

4. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Merhabalar sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 12

5. Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım

6. Giresun merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım 06-07-2021 22:09:52

7. Uşak merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-07-2021 22:12:56

8. Bilecik dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 390

9. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 355

10. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 50

11. Ardahan merkezden ben . Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-07-2021 22:18:48

12. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Aydın dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Slm sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 247

14. Kırıkkale dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun , doruk – 159

15. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 101

16. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 185

17. Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , gaye – 237

19. Çankırı merkezden ben banu. Selam herkese siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun 06-07-2021 22:28:15

20. Sivas merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-07-2021 22:30:14

21. Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

22. Afyon dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 472

23. Selam herkese siteniz harbiden çok güzel, şukuladım

24. Kırşehir merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun 06-07-2021 22:36:01

25. Denizli merkezden ben banu. Mrb web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 06-07-2021 22:36:25

26. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım , memo – 252

27. Karaman dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 439

28. Çorum dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Merhabalar paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 5

29. Isparta merkezden ben banu. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 11-07-2021 16:51:15

30. Burdur dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Selam sayfa inanki dikkat çekici, saolun , ziya – 286

31. Erzurum merkezden ben Emine. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 13-07-2021 11:42:48

32. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Selam herkese sayfanız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 141

33. Edirne merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 15-07-2021 08:27:46

34. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 18-07-2021 01:07:41

35. Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun

36. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

37. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selam siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-07-2021 14:21:43

38. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 29-07-2021 06:25:04

39. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 421

40. Bu konu : ” Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , gaye – 449

41. Adıyaman dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun , – 327

42. Adıyaman merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-08-2021 05:06:32

43. Adana merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım 26-08-2021 01:53:37

44. Şırnak dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 137

45. Niğde dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 400

46. Malatya merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:34:28

47. Afyon dan kimler var. Bir trol, ücretli şilin veya devlet ajanı nasıl tespit edilir. . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 243

48. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment