“Bir Trump destekçisi değil ama” üzerine 19 yorum

1. Eskişehir dan kimler var. Bir Trump destekçisi değil ama . Mrb sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 31

2. Bu konu : ” Bir Trump destekçisi değil ama ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, face de paylaştım , mehmet – 175

3. Bu konu : ” Bir Trump destekçisi değil ama ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ali – 419

4. Bayburt merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-01-2021 20:42:10

5. Ordu dan kimler var. Bir Trump destekçisi değil ama . Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 109

6. Bu konu : ” Bir Trump destekçisi değil ama ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 186

7. Düzce dan kimler var. Bir Trump destekçisi değil ama . Mrb sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 95

8. Çanakkale dan kimler var. Bir Trump destekçisi değil ama . Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 102

9. Bu konu : ” Bir Trump destekçisi değil ama ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, saolun , Aylin – 78

10. Bu konu : ” Bir Trump destekçisi değil ama ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , ali – 463

11. Bingöl dan kimler var. Bir Trump destekçisi değil ama . Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 59

12. Aydın dan kimler var. Bir Trump destekçisi değil ama . Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 296

13. Samsun dan kimler var. Bir Trump destekçisi değil ama . Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, şukuladım , ali – 184

14. Elazığ merkezden ben doruk. Selamlar sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 16:37:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link