Bu yüzden yatakta yatarken gerçekten kafamdaki düşüncelere odaklanıyordum, yanılsamaya ya da berrak bir rüyaya dönüşmeye başladığımda, sonra kafamda yüksek ve net frekansları duydum, negatif frekanstan kurtulup duyana kadar iridyum olarak sabitlediğim net bir ses? Bunu kafadan radyo sesini duyan var mı? Iridium’un daha fazla radyo konuşmasıyla ve uydu gibi görünen şeyle takip ettiğini duydum, bu yüzden krala inanın, Google’a bakmadan önce hiç duymadığım tuhaf bir bağlantı olabilir, Iridium uydusu, bu gerçek bir şey!

Author

15 Comments

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-02-2021 10:35:37

2. İstanbul dan kimler var. Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! . selam arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 145

3. Tunceli dan kimler var. Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! . Selamlar bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , emin – 469

4. Ağrı dan kimler var. Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , – 82

5. Bu konu : ” Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 478

6. Ordu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 20:15:13

7. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Gürbüz Reply

Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. Giresun merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:44:37

10. Bu konu : ” Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 261

11. Yalova dan kimler var. Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun , Emine – 434

12. Bu konu : ” Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 93

13. Bu konu : ” Bir tür telekinezi gibi görünen bir şeyle yaşadığım Çılgın Deneyim? İşitme frekansı! Kapak yok !!! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 200

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link