Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor?

2016’dan sonra sözlüğümüze “Sahte Haberler” terimi tanıtıldı. Kısa bir süre sonra, facebook, Özgür Düşünce Projesi gibi siteler de dahil olmak üzere alternatif haberleri temizliyor. O zamandan beri TPTB, WrongThink ve MainStream Propaganda’ya karşı gelen anlatıları daha da temizliyor ve sıkıştırıyor.

Sorum şu. Özgür bir insan olarak, TPTB’nin çok uluslu kurumsal gündemlerine isteyerek ve gerçek bir muhalefet olmadan hizmet etmek için seçimleri yürütebilir, muhalefet yapabilir ve yanlış bilgileri dağıtabilirse bu dünyada nasıl bir sesimiz olacak?

Bu çok gerçek bir sorundur ve siyasetinizden bağımsız olarak çok endişelenmelisiniz.

https://www.bernieblackout.com/

EFF.org

“Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor?” üzerine 82 yorum

1. Elazığ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 03-06-2020 18:29:01

2. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-06-2020 21:06:34

3. Burdur merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:55:20

4. Aydın merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-06-2020 21:55:22

5. Osmaniye merkezden ben banu. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-06-2020 21:55:26

6. Ordu merkezden ben Emine. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 13:43:55

7. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-07-2020 01:32:59

8. Ankara merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 12-07-2020 23:40:20

9. Ağrı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım 05-08-2020 16:00:04

10. Batman merkezden ben ali. Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 04:14:47

11. Giresun merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 07:31:25

12. Van merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım 14-09-2020 04:29:52

13. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 19-09-2020 07:54:22

14. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 14:24:05

15. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-09-2020 05:51:24

16. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun 26-09-2020 17:51:37

17. Hakkari merkezden ben banu. Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 05-10-2020 07:54:47

18. Bitlis merkezden ben ali. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-10-2020 13:29:39

19. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 260

20. Isparta dan kimler var. Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? . Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun , doruk – 473

21. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , – 45

22. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , – 191

23. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 291

24. Düzce dan kimler var. Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? . Slm paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ziya – 83

25. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, şukuladım , ziya – 103

26. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden iyi, tebrikler , Aylin – 165

27. Adana dan kimler var. Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? . Merhaba siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 354

28. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 140

29. Bayburt dan kimler var. Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, face de paylaştım , emin – 484

30. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 3

31. Bu konu : ” Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 256

32. Ağrı dan kimler var. Bir Ulusun Sesi Programlama Kanallarını Kontrol Ettiğinde ve Online İletişimimizi Sansürlerken Zulme Karşı Nasıl Rekabet Ediyor? . Mrb bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , memo – 449

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link