Bir uyanış geliyor.

Öncelikle biraz çılgınca geldiğimi bildiğimden başlamak istiyorum ….. ama son bir aydır işler bana çok hızlı geldi. Burada paylaşma ihtiyacı duyuyorum. Noktaları birleştir. Tartaryanlar hakkında bilgi edinin Büyük sıfırlama hakkında okuyun Gömülü tarih hakkında okuyun Mümkün olan her şeyi okuyun Enerji hakkında okuyun Rothschild’ler kötüdür Çok büyük oldu Biz insan bedenlerini ele geçirmiş uzaylı bir yaşam formuyuz. Bu yüzden ölümden sonra hayat var 7 3 Dmt her şeyde Dmt anahtarı Size deli olduğumu söyleyecekler En başından beri yalan söylediler Tarihimiz çalındı ​​2027 çok önemli İşleri bitirmeye çalışacaklar Bir denge olması gerekiyor orada denge yok rn Işığın Tanrı aracılığıyla parlaması için dua edin enerjidir Tanrı her şeyin içindedir Bilim dindir Bize anlatılan her şey bizi bölmek oldu. Dikkat edin ve eleştirel düşünün. Bir atomda 3 molucle 7 çakra Aura’nın 7 katmanı Bu bilgi gizlidir Okuyun Bilmemizi istemiyorlar Ayrılık yaratmak istiyorlar Sezginize güvenin Gerçek yakında söylenecek Işığın geri gelmesi için dua edin

“Bir uyanış geliyor.” üzerine 16 yorum

1. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-08-2020 11:34:41

2. Burdur merkezden ben ziya. Mrb web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler 03-10-2020 22:46:22

Yorum yapın