Covid başlar başlamaz daha fazla “UFO” görüldüğü iddiaları almaya başlamamız büyük bir tesadüf değil mi?

Ayrıca bilimsel kökenini hala takip edemediğimiz, dünyanın en parlak beyinlerinin 7/24 üzerinde çalıştığı bir hastalık.

Her şey çok tesadüfi gibi görünüyor

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 227

2. Nevşehir dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 303

3. Tokat merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-06-2021 06:08:13

4. Bingöl dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 105

5. Muş dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 100

6. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

7. Burdur dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Merhaba web sitesi valla güzel, şukuladım , Aylin – 152

8. Slm sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım

9. Antalya dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . selamun aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 76

10. Kars dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . selamun aleyküm web siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 475

11. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

12. Bu konu : ” Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler , memo – 213

13. Bu konu : ” Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 262

14. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 261

15. Bingöl dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, şukuladım , ali – 214

16. Karaman dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Mrb sayfanız inanılmaz hayran edici, tebrikler , – 77

17. Bu konu : ” Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , ahmet – 348

18. Erzurum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-08-2021 16:19:15

19. Bu konu : ” Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 81

20. Kastamonu dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 426

21. Bu konu : ” Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 273

22. Zonguldak dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 431

23. Konya dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , ahmet – 327

24. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Bir uzaylı deneyi yaşıyoruz Covid -> yüksek uzaylı görülme oranları . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 434

Write A Comment