Bakıyorum ya da uzun zaman önce izlediğim bir video. Ünlü / aluminate ya da onun gibi bir şey hakkında bir YouTube videosuydu. Karanlık bir şey veya gölge bir şey deniyordu. Bu konuda pek bir şey hatırlamıyorum ama yardım edebilecek biri varsa çok sevinirim.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Bir video arıyorum ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 242

2. Bu konu : ” Bir video arıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 234

3. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 01-04-2021 07:10:24

4. Bu konu : ” Bir video arıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 439

5. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 01-04-2021 07:14:43

6. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

7. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba sayfa cidden çok iyi, şukuladım 01-04-2021 07:19:14

8. Selam herkese web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

9. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım

10. Balıkesir merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun 02-04-2021 03:44:59

11. Osmaniye merkezden ben hatice. Selam paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-04-2021 03:51:21

12. Bu konu : ” Bir video arıyorum ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, teşekkürler , Aylin – 256

13. Giresun dan kimler var. Bir video arıyorum . Slm siteniz gerçekten güzel, saolun , banu – 243

14. Bu konu : ” Bir video arıyorum ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 382

15. Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Bir video arıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 97

17. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Bir video arıyorum ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 403

19. Yozgat dan kimler var. Bir video arıyorum . Selam herkese paylaşım valla güzel, sağolun , ali – 201

20. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link