Söz konusu video, KJ’nin başına gelenlerin bir bölümünde gördüğüm bir video (youtube’daki en korkunç film). Bir adamın teleskopuyla bir yıldızı çektiği bir videoydu. Yıldızı, çok iyi bir odakta, tekrar tekrar yüz gibi görünen şeylere dönüştüğünü gösterdi. Aradım ve araştırdım. lütfen yardım et.

Author

62 Comments

1. Gürbüz Reply

Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok güzel, sağolun , ahmet – 270

3. Van dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Merhabalar paylaşımın inanki hoşuma gitti, saolun , emin – 186

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 440

5. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 08-07-2021 14:32:36

6. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 272

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 140

8. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhaba herkese sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım

10. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım 08-07-2021 14:47:18

11. Erzincan dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Mrb siten valla çok güzel, tebrikler , Hasan – 175

12. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki güzel, saolun , mehmet – 285

13. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 44

14. Kilis merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 08-07-2021 14:57:09

15. Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-07-2021 14:57:17

16. Zonguldak dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Selam herkese paylaşım inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 428

17. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , – 384

18. İzmir dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Selam herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 175

19. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler 08-07-2021 15:04:06

20. Ankara dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 315

21. Merhaba web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım

22. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

24. Ardahan dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, şukuladım , emin – 441

25. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, saolun

26. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , ali – 142

27. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-07-2021 15:17:26

28. Şırnak dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Slm paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , emin – 200

29. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 189

30. Sakarya dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım , hatice – 462

31. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Aksaray merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-07-2021 21:52:50

33. Aydın dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun , mehmet – 375

34. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım , ali – 112

35. Mersin dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Selam sayfanız ciddiyim çok iyi, teşekkürler , memo – 113

36. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, teşekkürler

37. Mersin dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, sağolun , – 84

38. Konya dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 219

39. İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 17-07-2021 14:40:49

40. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 94

41. Ağrı dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 37

42. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 197

43. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

44. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Merhabalar siten inanki mükemmel, saolun , Gürbüz – 427

45. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Mrb siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 424

46. merhaba arkadaşlar siteniz inanki iyi, face de paylaştım

47. Artvin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-08-2021 12:05:42

48. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , emin – 249

50. Selam paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

51. Giresun merkezden ben memo. Merhaba siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 23-08-2021 23:26:55

52. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler , Aylin – 340

53. Van dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 461

54. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 404

55. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , doruk – 385

56. Bu konu : ” bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla mükemmel, sağolun , ahmet – 417

57. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 04-09-2021 02:55:38

58. Bingöl dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 449

59. Adıyaman dan kimler var. bir video arıyorum. Herhangi bir yardım büyük beğeni topluyor. . Merhaba sayfa yeminle iyi, twitter da paylaştım , emin – 478

60. Iğdır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, sağolun 24-09-2021 15:11:30

Write A Comment