Obama personeli şekil değiştirerek kertenkeleye mi dönüşüyor? Adamın yüzünün kamerada değiştiği görülüyor ve ardından Obama hızla onu uzaklaştırıyor. Google yardımcı olmuyor – belki buradaki biri orijinal bağlantıyı biliyordur?

… 99percentsureimadude tarafından gönderildi
[comments]

29 Comments

1. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. İzmir dan kimler var. Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? . Slm web siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 197

4. Sakarya merkezden ben Emine. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-04-2021 01:37:53

5. Bu konu : ” Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 428

6. Bu konu : ” Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 117

7. Ordu dan kimler var. Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? . Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 428

8. Kırıkkale dan kimler var. Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 256

9. Selamlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? ” çok güzel. Slm siten valla dikkat çekici, sağolun , Aylin – 421

11. Van dan kimler var. Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? . Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 264

12. Isparta dan kimler var. Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? . Selam sayfa valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 277

13. Mersin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:32:40

14. Bu konu : ” Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran edici, tebrikler , mehmet – 306

15. Mardin merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 18-05-2021 04:34:50

16. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 474

19. Gümüşhane merkezden ben . Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 09-06-2021 22:29:16

20. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? . Selam bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 268

21. Siirt dan kimler var. Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 127

22. Bu konu : ” Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 432

23. Bu konu : ” Bir video bulmaya çalışıyorsunuz – lütfen yardım edin? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 137

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link