Bir yıl önce propagandacılar 2,2 milyon Amerikalının covid yüzünden öleceği konusunda ısrar ediyorlardı. Binlerce tavuk yavrusundan “sadece 2 ay bekleyin ve göreceksiniz” diye duyduk.

.

Şimdi sayısız küçük işletmeyi ve anlatılmamış işi kaybettik. Resmi sayım, dezenfo ajanlarının “sadece birkaç ay” içinde olacağı konusunda ısrar ettiklerinin sadece% 20’si olmasına rağmen, her şey kilitlendi ve maskeler bol.

Bu arada, resmi ölü sayısı tam bir saçmalık. CDC’nin covid ölümlerini belirlemek için koyduğu politikalar çok saçma. Hastanelere covid hastaları için daha fazla para ödeyin ve aniden kalp krizi, alkol zehirlenmesi ve motosiklet kazaları “covid nedeniyle” olur.

Sağduyu sahibi herkes, ölüm çetelesine ilişkin bariz manipülasyonu görebilir. “Vakalar” da saçma ve manipüle edilmiş

Sayıların hiçbiri bilimsel bir şekilde takip edilmiyor. CDC, toplanan verileri değersiz kılan yönergeler yayınladı.

“Bir yıl önce propagandacılar 2,2 milyon Amerikalının covid yüzünden öleceği konusunda ısrar ediyorlardı. Binlerce tavuk yavrusundan “sadece 2 ay bekleyin ve göreceksiniz” diye duyduk.” üzerine 2 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 22-02-2021 13:41:06

2. Mersin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım 22-02-2021 13:42:02

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link