Basit bir soru … Anlayamıyorum .. korona, bilinen aşıları veya tedavisi olmayan bir virüs türü olarak biliniyordu … ama işte biz … iki farklı şirket, iki farklı türden tamamen daha az aşı bir yıldan … neden? Çoğunlukla yaşlı zenginler ölüyor diye mi?

Author

24 Comments

1. Artvin dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . Selam herkese siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , Emine – 279

2. Bu konu : ” Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? ” çok güzel. Mrb siten yeminle güzel, şukuladım , mehmet – 208

3. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

4. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:38:23

5. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 21:04:21

6. Hakkari dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 366

7. Bu konu : ” Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun , mehmet – 450

8. Iğdır dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . Slm siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 90

9. Erzurum dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 65

10. Ankara dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 461

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 69

12. Kırklareli dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . Slm web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım , doruk – 481

13. Tunceli dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 235

14. Batman dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 341

15. Kilis merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 12:30:29

16. Çanakkale dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 395

17. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 444

18. Rize dan kimler var. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 293

19. Bu konu : ” Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi güzel, teşekkürler , Hasan – 497

20. Bu konu : ” Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 333

21. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 09:57:05

22. Çankırı merkezden ben Emine. Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 03-03-2021 18:03:20

23. Bu konu : ” Bir yıldan daha kısa bir süre içinde bir covid aşısını nasıl bulduk ama Aids’in hala aşısı yok? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link