Tüm bunlar, Yeni Dünyamızda bize katılmaya değmediğini düşündüğümüz iğrenç insan olmayan köylüler için bir dikkat dağıtıcı.

Ama komşunuzla muhafazakar fikirleri veya arkadaşınız için savaşmaya devam edin çünkü LGBT’nin lmao nedenlerini destekliyor.

Önümüzdeki 10 yıl içinde hepiniz öleceksiniz. Elbette komşularınızla savaşmayı bırakmazsanız ve yok etmeyi planlayan zengin tehditle uyanmazsanız HERŞEY SENİN.

Zenginler Çin’e taşınıyor. ABD, bildiğimiz gibi bitti.

Author

26 Comments

1. Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 480

3. Zonguldak dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler , doruk – 472

4. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım 16-04-2021 12:54:15

5. Gürbüz Reply

Selam siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

6. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Sakarya merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 16:26:25

8. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 01-05-2021 22:09:24

9. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım 06-05-2021 07:38:33

10. Kırıkkale merkezden ben . Slm sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:28:25

11. Mersin dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 368

12. Elazığ dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler , Aylin – 204

13. Bilecik dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . merhaba arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, tebrikler , memo – 237

14. Elazığ merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2021 18:21:32

15. Bu konu : ” Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. ” çok güzel. Slm sayfa yeminle güzel, sağolun , emin – 415

16. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, twitter da paylaştım

17. Çorum dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 398

18. Malatya merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım 04-06-2021 10:26:33

19. Bu konu : ” Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 17

20. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Aylin – 149

22. Ordu dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 17

23. Bitlis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun 10-07-2021 06:52:31

24. Bu konu : ” Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 155

25. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, saolun 15-07-2021 11:10:56

26. Sinop dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . Slm sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 274

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link