Tüm bunlar, Yeni Dünyamızda bize katılmaya değmediğini düşündüğümüz iğrenç insan olmayan köylüler için bir dikkat dağıtıcı.

Ama komşunuzla muhafazakar fikirleri veya arkadaşınız için savaşmaya devam edin çünkü LGBT’nin lmao nedenlerini destekliyor.

Önümüzdeki 10 yıl içinde hepiniz öleceksiniz. Elbette komşularınızla savaşmayı bırakmazsanız ve yok etmeyi planlayan zengin tehditle uyanmazsanız HERŞEY SENİN.

Zenginler Çin’e taşınıyor. ABD, bildiğimiz gibi bitti.

Author

14 Comments

1. Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 480

3. Zonguldak dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler , doruk – 472

4. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım 16-04-2021 12:54:15

5. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Sakarya merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 16:26:25

7. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 01-05-2021 22:09:24

8. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım 06-05-2021 07:38:33

9. Kırıkkale merkezden ben . Slm sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:28:25

10. Mersin dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . Merhaba sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 368

11. Elazığ dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler , Aylin – 204

12. Bilecik dan kimler var. Bir yönetici sınıfın olduğunu ve hiçbirinin sizin köylü “sol / sağ” saçmalığına katılmadığını hatırlatmak isteriz. . merhaba arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, tebrikler , memo – 237

13. Elazığ merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2021 18:21:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link