Burada gerçekten ilginç bir yorum vardı. Bunu “kaydedilmiş” bölümümde tuttum ancak kullanıcı yorumunu sildi, bu nedenle yorum “kaydedilmiş” bölümümden kaldırıldı.

Kullanıcı esasen Hıristiyanların “inisiyatifsiz” enayiler olduğunu ve “Gizemler” konusunda bilgili oldukları için “Üstatlar” oluşturan ve rehberlik edenler olduğunu belirtti. Onu ilginç kılan iki bölümdür. Bir: kullanıcı alçakça bir şeye karışmış gibi görünüyordu. İki: kullanıcı büyük ihtimalle yorumunu kaydettiğimi biliyordu ve bu yüzden onu sildi.

gönderen … throwayaswk2
[comments]

Author

33 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun , ziya – 456

2. Balıkesir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 21:36:49

3. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 176

4. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-03-2021 21:45:18

5. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Hasan – 351

6. Uşak dan kimler var. Bir yorum arıyorum . selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 315

7. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 293

9. Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım

10. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

11. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler

12. Ağrı dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Merhaba siten inan ki güzel, sağolun , doruk – 149

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Mrb siten inan ki güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 495

14. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 4

15. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

16. Ardahan dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 417

17. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, şukuladım 06-04-2021 10:53:58

18. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, saolun

19. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 21-04-2021 21:17:54

20. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 116

21. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Bir yorum arıyorum . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 380

22. Kütahya dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Merhaba herkese siteniz inanki çok güzel, teşekkürler , Hasan – 68

23. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 166

25. Gümüşhane dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 358

26. Kırklareli dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 419

27. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 271

28. Sivas dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 370

29. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-07-2021 05:43:03

30. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , hatice – 286

31. Amasya dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Merhaba herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 129

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link