Burada gerçekten ilginç bir yorum vardı. Bunu “kaydedilmiş” bölümümde tuttum ancak kullanıcı yorumunu sildi, bu nedenle yorum “kaydedilmiş” bölümümden kaldırıldı.

Kullanıcı esasen Hıristiyanların “inisiyatifsiz” enayiler olduğunu ve “Gizemler” konusunda bilgili oldukları için “Üstatlar” oluşturan ve rehberlik edenler olduğunu belirtti. Onu ilginç kılan iki bölümdür. Bir: kullanıcı alçakça bir şeye karışmış gibi görünüyordu. İki: kullanıcı büyük ihtimalle yorumunu kaydettiğimi biliyordu ve bu yüzden onu sildi.

gönderen … throwayaswk2
[comments]

Author

19 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun , ziya – 456

2. Balıkesir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 21:36:49

3. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 176

4. Van merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-03-2021 21:45:18

5. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Hasan – 351

6. Uşak dan kimler var. Bir yorum arıyorum . selamun aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 315

7. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 293

9. Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım

10. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

11. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler

12. Ağrı dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Merhaba siten inan ki güzel, sağolun , doruk – 149

13. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Mrb siten inan ki güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 495

14. Bu konu : ” Bir yorum arıyorum ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 4

15. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

16. Ardahan dan kimler var. Bir yorum arıyorum . Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 417

17. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, şukuladım 06-04-2021 10:53:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link