Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı

Bu denizaltı mı yoksa başka bir komplo denizaltısı mı olduğunu hatırlamıyorum, haftalar önce yeni gelenler bu denizaltına akın ediyordu.

Birisi Bennington ve Cornell’in kendilerinin pedo olduğunu, pedo yüzüğünü açığa çıkarmaya çalışmadıklarını söyledi. Oy verildi ve sanırım o sırada pedo ile ilgili tüm konular bazı insanlar tarafından unutulmaya yüz tutmuştu.

Genç günlerimi şekillendiren Chester Bennington’ın asla pedo olmadığına inanıyorum. Sanırım bir şeyi ifşa etmeye çalıştı ve öldürüldü. Bana fanboy deyin umurumda değil. Cornell hakkında pek bir şey bilmeme rağmen.

Birisi bu konuya biraz ışık tutsun lütfen. Bana gerçeğin ne olduğunu söyle.

“Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı” üzerine 19 yorum

1. Malatya dan kimler var. Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ali – 183

2. Kırşehir merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler 10-01-2021 16:08:45

3. Çankırı dan kimler var. Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı . Merhaba siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 455

4. Bu konu : ” Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, tebrikler , Hasan – 179

5. Bu konu : ” Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 407

6. Diyarbakır merkezden ben hatice. Slm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-01-2021 06:34:18

7. Düzce merkezden ben gaye. Selam siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 16-01-2021 10:37:52

8. Edirne merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 13:01:35

9. Artvin merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 22-01-2021 11:18:10

10. Konya dan kimler var. Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı . Slm web siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 493

11. Bilecik merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 29-01-2021 20:50:13

12. Bu konu : ” Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 147

13. Bu konu : ” Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım , doruk – 459

14. Bu konu : ” Bir zamanlar birisi Bennington ve Cornell’i pedo olarak yapmaya çalıştı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 181

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link