Pekala, son birkaç gün içinde gördüğüm şey, adam öldü, bir sürü garip instagram gönderisi vardı ve bunlardan biri sadece Q’ydu, sözde hapishanede öldüğünde deadman anahtarı kapanıyor.

Ayrıca onun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyorum, bu yüzden yaptığı bir şey hakkında bana kızma.

Şimdi bununla nereye gidiyorum. Hikaye patladığı anda, bilgi dökümüne sahip olduklarını iddia eden ancak yeni bir şey olmadığı ortaya çıkan tüm bu bağlantılar ortaya çıkmaya başlar, sonra aniden çöplüğün yayınlanmasına birkaç gün kalmış olduğu ortaya çıkar.

Bana göre her şey saçmalık. Bana bu bana son altı yıldır devam eden QAnon hayran kurgusunu hatırlatıyor, muhteşem bir şeyin geleceği vaadini veriyor ve sonra değerli bir şey olmadığı, hiçbir şey olmadığı veya kale direğinin taşındığı ortaya çıkıyor.

Ayrıca neredeyse yirmi gün? Daha önce bir başkasına söylediğim gibi, bu hükümetin siber savaş bölümünün devreye girip onunla oynaması için yeterli bir süre.

Siz ne düşünüyorsunuz?

45 Comments

1. Kars merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inan ki iyi, tebrikler 05-07-2021 05:49:05

2. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 76

3. Afyon merkezden ben ali. Selam paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun 05-07-2021 06:17:33

4. Selam siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

5. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 398

6. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 1

7. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 440

8. Muğla merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 05-07-2021 07:06:28

9. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Selam sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 215

10. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 06-07-2021 03:16:03

11. Manisa dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 303

12. Edirne dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 81

13. Mardin dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 262

14. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-07-2021 12:45:23

15. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

16. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 446

17. Mersin dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . Selam sayfan vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 205

18. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

19. Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Karabük merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 11-07-2021 04:49:48

21. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım

23. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 86

25. Antalya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 23-07-2021 19:59:12

26. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 276

27. Yalova merkezden ben Emine. Selam sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler 25-07-2021 21:13:34

28. Hakkari dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . selam arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, şukuladım , emin – 7

29. Merhaba sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım

30. Karabük dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 354

31. Bilecik dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . Slm web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım , ali – 151

32. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

33. Kırşehir dan kimler var. Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. . Merhabalar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 261

34. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun , – 48

35. Bayburt merkezden ben memo. Selam web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 01:37:25

36. Konya merkezden ben emin. Selam siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-08-2021 09:20:00

37. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

38. Kilis merkezden ben memo. Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-09-2021 14:32:02

39. Konya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 16:20:51

40. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım , doruk – 494

41. Isparta merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, saolun 15-09-2021 03:59:30

42. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

43. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 57

44. Bu konu : ” Biraz da Mcaffee güvenlik anahtarından bahsedelim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 106

45. Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment