Depresyonu olan herkes bir sebepten dolayı sıkışmış durumda. İster bir cinsiyetçi ister yıllar önceki travmadan kalan aşılmamış bir duygu olsun, ifade edemedikleri bir şeye takılıp kalıyorlar. Bu, içsel benliğin karşı çıktığı çoklu çatışmaların bir birikimi veya büyük bir sır olabilir ve beden ve zihin uyumunu bozabilir. Ama daha da kötüleşiyor. Bazıları .. neyin yanlış olduğunu bile bilmiyor çünkü bastırılmaya çok bağlı. Derin sırlar. İnkarlar. Kabul ve itirafın üstesinden gelmek. Bu sosyal yapılardan. Ve bir şekilde azarlanma korkusu. Ve depresyonu olan herkesin bir şeyi vardır. İç karışıklıkları olsa bile. Sizinle çelişen şeyin ne olduğunu anlamıyor musunuz? Cevaplar orada. Ama herkes bunun hakkında konuşabilseydi. Açıkça doğru kişilere, her şeyin ortadan kalkmasına neden olur. Bu bükülmüş dakika kümesi kimyasal dengesizliğe neden olur. Ancak hükümet bunu bilerek yapıyor. Ulaşılamaz fikirlere ulaşmak. Herkesi uymaya zorlamak. Ve bum. Sürekli bir intihar akışı ve gerçekleri omuz silkme. Konuşamayan zorbalığa uğramış bir toplum. Ama neden hükümet olduğunu biliyor musunuz? Biz insanlarız. İstediğimizi söyleyebileceğimizi söylüyorlar. Ama sosyal olarak değil. Ve kesinlikle her ülke … coşkulu ifade özgürlüğü ile kontrol arasında bir kırıcı yoktur çünkü insanlar buna mecburdur.

Author

46 Comments

1. Mrb web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , gaye – 385

3. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 17-04-2021 21:39:07

4. Osmaniye merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 17-04-2021 21:39:18

5. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 287

6. Selam herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun

7. Giresun dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, teşekkürler , doruk – 216

8. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 258

9. Osmaniye merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi inanki iyi, sağolun 18-04-2021 09:40:59

10. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 365

11. Sakarya dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 311

12. Kütahya dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, teşekkürler , Aylin – 141

13. Bolu dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 207

14. Bartın merkezden ben emin. Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 18-04-2021 16:33:03

15. Şırnak dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun , ahmet – 174

16. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ali – 66

17. Afyon merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 18-04-2021 17:38:54

18. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 162

19. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 18-04-2021 17:51:44

20. Adana dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , hatice – 301

21. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 126

22. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, tebrikler

23. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 325

25. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 396

26. Merhaba sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sağolun

27. Kırşehir dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . Slm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ali – 493

28. Selam siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım

29. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-04-2021 12:50:41

30. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım 04-05-2021 21:38:01

31. Isparta dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . Slm siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , ahmet – 319

32. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-05-2021 22:22:37

33. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

34. Gürbüz Reply

Selamlar web siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 214

36. Bu konu : ” Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 46

37. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

38. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

39. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 07-06-2021 16:13:57

40. Elazığ dan kimler var. Biraz farklı ama işe yaradığını düşünüyorum. Tüm depresyon bir sırdan / duygudan değiller . Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Aylin – 171

41. Tokat merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun 18-06-2021 02:06:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link