Bu yüzden aşıyı işe almak için çok fazla baskı hissediyorum (özel ihtiyaç yardımcısıyım) ve bu konuda kendimi suçlu hissetmeye başlıyorum ama aynı zamanda alamazsam bir işim olmayabileceğinden endişeleniyorum.

Milyonlarca nedenden ötürü anlamadığımı kuvvetle hissediyorum, ancak açıklamak istediğimde bunların hiçbirini hatırlayamıyorum, lütfen nedenleri / kaynakları paylaşarak yardım edin, böylece düşüncelerimi kısaca geri alabilirim

Şimdiden teşekkürler

Author

12 Comments

1. Tokat merkezden ben emin. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-03-2021 18:36:24

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Amasya dan kimler var. Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) . Merhabalar siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 495

4. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-03-2021 23:55:15

5. Şanlıurfa merkezden ben . Slm paylaşım cidden çok güzel, sağolun 18-03-2021 00:21:56

6. Bu konu : ” Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) ” çok güzel. Merhabalar siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , – 446

7. Bu konu : ” Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 450

8. Eskişehir dan kimler var. Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) . Merhabalar web siteniz harbiden iyi, sağolun , gaye – 217

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 286

10. Aydın dan kimler var. Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 33

11. Bu konu : ” Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, tebrikler , – 246

12. Bu konu : ” Biraz yardıma ihtiyacım var (aşı işi) ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 438

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link