Kendinize iyi bakın ve insanlığın nefretten önce geldiğini unutmayın. Hepimiz birbirimize bakmaya başlamalı ve küçük farklılıklarımızı bir kenara bırakmalıyız. Birbirimizle değil, birbirimizle konuşmaya başlamalıyız.

Sevgi ve şefkat, toplumumuzun ilerlemesinin tek yoludur ve hepimizin daha fazla çürümekten kurtarması gerekir. Herkes belirsiz gelecekten korkuyor. Hepimiz aynı şekilde gülüyor ve ağlıyoruz. Hepimiz bu deri kıyafetleri giyiyoruz, hepimiz humnanız.

Bu, bunu okuyan herkes için bir meydan okumadır, gidin ve bir kişiye, bir yabancıya veya kendi hayatınızda mücadele eden birine yardım edin. Onlara ulaşın.

Şu anda kendiniz mücadele ediyorsanız, üstesinden gelebilirsiniz, yalnız değilsiniz. Bana da istediğiniz zaman ulaşmaktan çekinmeyin.

Hepinize barış ve sevgi. ❤

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Birbirimiz için savaşmayı bıraktığımız an, insanlığımızı kaybettiğimiz andır. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla çok iyi, tebrikler , ahmet – 15

2. Bu konu : ” Birbirimiz için savaşmayı bıraktığımız an, insanlığımızı kaybettiğimiz andır. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden güzel, teşekkürler , Gürbüz – 110

3. selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Ağrı dan kimler var. Birbirimiz için savaşmayı bıraktığımız an, insanlığımızı kaybettiğimiz andır. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 363

6. Sivas merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inan ki iyi, şukuladım 08-02-2021 18:51:35

7. Şanlıurfa merkezden ben . selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, şukuladım 08-02-2021 18:52:23

8. Siirt dan kimler var. Birbirimiz için savaşmayı bıraktığımız an, insanlığımızı kaybettiğimiz andır. . Slm paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 373

9. Yozgat dan kimler var. Birbirimiz için savaşmayı bıraktığımız an, insanlığımızı kaybettiğimiz andır. . Selam herkese web siteniz inanki güzel, teşekkürler , ali – 262

10. Kilis dan kimler var. Birbirimiz için savaşmayı bıraktığımız an, insanlığımızı kaybettiğimiz andır. . Slm web siten yeminle güzel, teşekkürler , banu – 359

11. Siirt merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 01-03-2021 09:11:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link