Pek çoğu, her hükümet sisteminin yozlaşmış ve ölmek üzere olduğunun farkında değil. CIA, FBI, NSA, tüm abc ajansları, susamış politikacılar ve seçmen sahtekarlığı aracılığıyla tüm politikalar, sadece şirketlerin ve “elitlerin” çıkarlarını koruyan Polis Departmanları, ceza adaletimiz ve her mahkeme sistemi hakkında her şey, tüm CPS ajansları. sadece yasal çocuk kaçırma çeteleri ve her hapishane ve hapishane.

Pek çoğu, tüm Amerikan Tabipler Birliği’nin (AMA) hastalığın temel nedenini değil, semptomları tedavi ettiğinin farkında değildir. “Bilimin” çoğu yozlaşmış ve Big Pharma ve derin cepler tarafından destekleniyor.

Amerikan Dişhekimleri Birliği’nin kanser ve diğer hastalıklarla bağlantılı florür, Cıva/metaller ve kök kanalları ile vücudumuzu zehirleyerek yarardan çok zarar verdiğini pek kimse bilmiyor.

Yiyeceklerimizin böcek ilacı ve kimyasallarla kontamine olduğunun veya yediğimiz yiyecekler ve doğru beslenme hakkında inanmaya yönlendirildiğimiz birçok kafa karıştırıcı yalanın pek çoğu farkında değil.

Pek kimse içme suyumuzun florür, kirlilik ve şirketlerden gelen kimyasallarla zehirlendiğinin farkında değil.

Pek çoğu, MSM’nin insan zihnini programlayan, kontrol eden ve yöneten tehlikeli propagandasıyla dine çok benzediğinin farkında değildir.

Bu çok tehlikeli varlıkların yolsuzluğu, bölümlere ayrılması ve kafa karışıklığı nedeniyle, ABD nüfusunun yarısından fazlasının (1/2) ABD’de aşı olmayan tehlikeli bir aşıya kandırılmasının çok kolay olduğunun pek kimse farkında değildi. herşey. Daha çok bir kendinden geçme olayına benziyor, ancak reLIEgion’ın inanacağı sırayla değil.

Pek kimse, bu Dünya’dayken gerçek para biriminin kağıt doların fiziksel temsili değil, Ruhsal Para Birimi olduğunun farkında değildi.

Pek çoğu, yaratılışın DAHİ’sini ve Yaratıcısını anlamak ve hayret etmek için içini dışıyla, dışını içle eşleştirecek kadar farkında değildi.

Kapitalizm ve bölümlere ayırmanın içimiz ve dışımız üzerinde çok tehlikeli kontrol sistemleri olduğunun pek kimse farkında değildi.

Canavar Sisteminin o kadar büyük olduğunun farkında olan pek kimse yoktu, bu yüzden onun pek çok başkanı, bölümü ve bölmesi vardı. Pek çok hizmetçisi, tapan ve takipçisi vardı. Açgözlülük, korku, ıstırap ve kafa karışıklığıyla beslendi.

Canavarın şu anda çökmekte olduğunun pek kimse farkında değildi. Tüm dokunaçları çözülecek ve Yeni Dünya olacak. Daha önce birçok kez oldu ve eski Canavar Sistemlerinin de çöktüğü ve öldüğü birçok eski uygarlığın kalıntıları bulundu.

Olmuş olan yine olacaktır. Ne yapıldıysa yine yapılacaktır. Birçoğu habersiz olacak. Güneşin altında yeni bir şey yok.

Author

35 Comments

1. Ağrı dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 132

2. Bu konu : ” Birçoğu Habersizdi ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 210

3. Aksaray dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . Selam web siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 428

4. Edirne dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 89

5. Erzurum dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . Merhabalar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 341

6. Çorum merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi cidden güzel, saolun 06-07-2021 07:56:47

7. Zonguldak dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, saolun , gaye – 145

8. Sinop dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . Merhabalar sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 116

9. Karaman dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 298

10. Van merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 06-07-2021 13:49:08

11. Ankara dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 3

12. Bu konu : ” Birçoğu Habersizdi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 192

13. Selam paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Manisa merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-07-2021 14:18:48

15. Bu konu : ” Birçoğu Habersizdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 219

16. Selam herkese siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım

17. Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

18. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

19. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım 24-07-2021 19:09:00

20. Bu konu : ” Birçoğu Habersizdi ” çok güzel. Selam sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 490

21. Merhabalar siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

23. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

24. Siirt dan kimler var. Birçoğu Habersizdi . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 166

25. Bu konu : ” Birçoğu Habersizdi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , – 189

26. Osmaniye merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2021 19:11:44

27. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 26-08-2021 20:16:12

28. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

29. Tunceli merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 16:21:57

30. Erzurum merkezden ben . Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 03-09-2021 20:15:38

31. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-09-2021 20:46:30

32. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 23:06:24

33. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım

34. Bu konu : ” Birçoğu Habersizdi ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 48

Write A Comment