Bu çoğu için önemsiz görünebilir, ancak buradaki birkaç kaynak, diğer web sayfaları (ve bir süre önce güven çemberim içinde yapılan araştırmalar), cinsel avcıların “argo “Veya kodlanmış mesajlar (artık kullanımda olduğundan şüpheliyim, şimdi ifşa edildiler).

Konuyu ele alıyorum ve şimdi bazılarınızın zaten bildiği bilgileri ortaya çıkaracağım: “Pizza” ve “Makarna” gibi tipik olarak pişirilen şeyler, insan ticaretine maruz kalan insan türleri hakkında konuşurken kullanıldığı söylenen kodlanmış kelimelerdir. Özellikle bu iki örnek Pizzagate komplosu aracılığıyla kazıldı ve bir süre önce FBI tarafından doğru olduğu iddia edildi.

Şimdi, Dan Schneider konusuna gelince: Buradaki suçlama ve komploların çoğu sağlam temeller oluşturuyor gibi görünüyor. Aynı zamanda, Nickelodeon’dan pratik olarak atılmasının davasına da yardımcı olmuyor. Ancak asıl değinmek istediğim konu da adı “Schneider’s Bakery” idi. İCarly’yi yeniden izlerken ve Pizzagate ile ilgili bu bilgileri öğrenirken bunu tuhaf buldum; Bu sadece tuhaf bir tesadüf değil mi? Herkesin “kodlanmış kelimeler” olarak işaret ettiği tek şeyin, tipik olarak pişmiş şeyler olduğu ve sözde bir sübyancının bunu prodüksiyon şirketinin adı olarak kullandığı. Şahsen bir prodüksiyon şirketi adı bulacaksam … Neden “Fırın” ı seçeyim? Masum bir çocuk olarak onu görmezden geldim, ama şimdi ortaya konan tüm kanıtlara ve teorilere baktığımda, bana oldukça açık geliyor ve her şeyi taşa koyuyor.

Senin fikirlerin neler? Katılıyor musunuz yoksa şüpheli misiniz? Açık fikirli olmanızı ve kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyorum. Bu fark edilmemiş olsaydı, düşüncelerimi paylaşmam gerektiğini düşündüm, böylece insanlığın her gün maruz kaldığımız bu karanlık tarafı tarafından bu kadar tüketilmiş hissetmeyeceğim. Ben de aynı şeyi yapmanızı tavsiye ederim!

SORUMLULUK REDDİ: Bir komployu “çürütme” argümanı oldukça önemsiz görünüyor. Bir komplo, içi boş ya da vahşi görünen fikirlere dayandığından, her durumda komploya karşı meşru kanıtlar olmadan onları çürütmek mantıksız görünüyor. Dolayısıyla, bir görevlinin bir şeyin “temelsiz” veya “yanlış” olduğunu iddia eden açıklaması (Pizzagate örneğidir), bazı gerçeği olabilecek bir şeyi çürütmek için saçma bir girişimdir. Şimdi, bu aynı zamanda söylediğim şeyin gerçek olduğunu iddia etmek için bir bahane olarak hizmet etmiyor, bu sadece mevcut bir komplo dizisine bir başka eklenti ve şahsen üzerine düşünürken tuhaf bulduğum bir şey. Bu sadece, “kapa çeneni, zaten çürütüldü” argümanının duruma ışık tutmanın çok üretken bir yolu olmadığını hatırlatmaya hizmet eder.

TLDR; “Schneider’s Bakery”, diğer kodlanmış pedofil “argo” ile belirsiz bir şekilde bağlantılı görünüyor.

Author

10 Comments

1. Karaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 14:17:14

2. Bu konu : ” Birçok Dan Schneider komplosuyla ilgili olarak bir şeye işaret etmek istiyorum … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla iyi, şukuladım , ali – 13

3. Isparta merkezden ben . Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 28-02-2021 14:19:51

4. Ağrı merkezden ben emin. Slm sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun 12-03-2021 09:14:15

5. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhabalar siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:55:02

6. Çorum merkezden ben banu. Merhaba siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-03-2021 20:40:17

7. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 05-04-2021 13:26:17

8. Niğde dan kimler var. Birçok Dan Schneider komplosuyla ilgili olarak bir şeye işaret etmek istiyorum … . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 475

9. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Birçok Dan Schneider komplosuyla ilgili olarak bir şeye işaret etmek istiyorum … . Slm sayfan süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 159

10. Aydın dan kimler var. Birçok Dan Schneider komplosuyla ilgili olarak bir şeye işaret etmek istiyorum … . Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, sağolun , ziya – 415

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link