Bu kadar çok hasta aşı yan etkilerinden acil servise geldiğinde, duyacakları tek şey ‘panik atak’ ‘sende bir sorun yok’ ‘fayda riskten ağır basıyor’…

Çevrimiçi toplulukları karıştırıyorum ve insanlar haftalar veya aylar sonra bile garip semptomlar yaşıyorlar. Ve doktordan duydukları tek şey, kendilerinde bir sorun olmadığı ve psikiyatriste gitmeleri gerektiğidir…..

Doktorlar, umursuyor musunuz????

Dünya böyle çünkü birçok insan, başlarına kötü şeyler gelene kadar düşünmeden yönetici sınıfla işbirliği yapıyor.

Bunun adı inkar mı, aptallık mı, yoksa NPC sendromu mu yoksa Matrix ajanı mı bilmiyorum.

28 Comments

1. Muğla dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Selam sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 479

2. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 29-06-2021 22:32:01

3. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler 29-06-2021 22:32:19

4. Bu konu : ” Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 492

5. Bu konu : ” Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun , ali – 424

6. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun

7. Karaman dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 408

8. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 29-06-2021 23:09:52

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 154

10. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-07-2021 20:58:17

11. Bu konu : ” Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 108

12. Selam web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım

13. Kocaeli dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 175

14. Tokat dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 245

15. Erzincan dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 115

16. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

17. Iğdır merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:41:48

18. İzmir merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 20:32:53

19. Samsun merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 20-07-2021 09:10:13

20. Bingöl dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 213

21. Sivas dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Selamlar web siten valla güzel, şukuladım , Hasan – 351

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 65

23. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler 30-07-2021 18:45:46

24. Bolu dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, saolun , ali – 356

25. Burdur dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım , emin – 136

26. Erzincan dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 174

27. Şırnak dan kimler var. Birçok doktorun bu kadar cahil veya düşüncesiz olduğuna inanamıyorum . Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, saolun , banu – 39

Write A Comment