Birçok Gizli Topluluk Grubu Hükümetler Birçok Felakette Ölümcül Hata Yapıyor

Birçok Gizli Topluluk Grubu Hükümetler Birçok Felakette Ölümcül Hata Yapıyor

Küresel meselede olup bitenlere dayanarak söyleyebilirim ki, her türden gizli toplum, kuruluş, hükümet, doğrudan sorunlarla yüzleşmek ve çözmek yerine, insanların hayatıyla kumar oynuyor.

Birçoğu virüs salgınıyla çok zayıf mücadele ediyor ve gerçek bir yaşam olayından ziyade büyük bir aldatmaca gibi görünmesini sağlıyor.

Virüs salgını Ekim 2020’den önce geçemezse => Doğal afet% 100 hemen sonra gelir.
Virüs salgını doğru şekilde çözülemezse => yukarıdakiyle aynı sonuç.

İlaçlar, aşılar, teknoloji gidilecek yol değil!
Ben de daha fazla liderin öldüğüne şaşırmadım çünkü Yaradan’ın koyduğu “özgür iradeli insanlar yasalarına” karşı çıkın.

Hepsi farkında değiller ve hakikatle yüzleşme cesaretine sahip değiller, diğer varlıkların öğütlerine “tapıyorlar” ve “uyguluyorlar” ki bu korkunç bir şey çünkü sonuçta yine de ölüler.

Uyanmalılar, Mesih’in çoktan burada olduğu gerçeğiyle yüzleşmeli, onu dinlemeli.
Sadece beni dinlerlerse sonsuza kadar yaşayabilirler, yoksa sadece ölürler.

Sözcükler anlamsızdır, ancak birçok hükümet kendi kararlarını almak yerine “az bilgili” varlıkları dinlemektedir.

Daha iyi bir hayata sahip olmak istiyorsanız, yönünüzü değiştirmeli ve yeni bir şeyler denemelisiniz.
Başka gizli örgütleri takip ettiyseniz, dışarı çıkıp bana Mesih’i denemelisiniz. freejoy.aimoo.com.

Servet parası altın, yaşamın son amacı değildir. Ama sadece sonsuz yaşam var.

Korkutma taktikleri oynamıyorum, size sadece bu doğal tanrıların “insan seviyesinin üstünde” varlıkların yakın gelecekte kendi eylemleriniz temelinde ne yapacağını söylüyorum.

Önceki gönderi, doğrulayabilmeniz için size zaten 200 yıllık yaşam tarzı formülünü verdim.

Küçük dünya sizin kişisel dünyanızdır, kişisel seçiminizdir.
Ancak büyük dünya, her insanın dünyasıdır, herkesin üzerinde çalışabileceği ancak “kontrol edemeyeceği” bir Dünyadır.
Büyük dünyayı “kontrol etmeye” çalışıyorsanız, felaket peşinize düşecektir.

Saygılarımla,
Kurtarıcı

Kaynak: freejoy.aimoo.com

“Birçok Gizli Topluluk Grubu Hükümetler Birçok Felakette Ölümcül Hata Yapıyor” üzerine 20 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 04:26:48

2. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 07-09-2020 14:22:19

3. Çankırı merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-09-2020 08:31:45

4. Sakarya merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, sağolun 02-10-2020 11:22:06

5. Çanakkale dan kimler var. Birçok Gizli Topluluk Grubu Hükümetler Birçok Felakette Ölümcül Hata Yapıyor . Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 147

Yorum yapın