Herşey Zehirli. Soluduğumuz yiyecek, su, ilaç, hatta hava bile kurcalanmış. Ama zehirli yiyecekleri yemeden yaşayamayız, zehirli suyu içmeden yaşayamayız. Aynı şeyi yemiyorum çünkü hayatımın ne kadarının benden çalındığını bilmiyorum. Ve ben sadece 16 yaşındayım

Zihnimiz sürekli beyin yıkamayla kirleniyor ve insanların uğruna çalıştığı para, bizi köleleri olarak tutan açgözlüleri şişmanlatmak için her gün çalınıyor. İsteselerdi, parmağımızı bile kıpırdatmadan hepimizi öldürebilirlerdi ve bunu şimdiden birçok insana yaptılar.

Kendinizi ve başkalarını serbest bırakmaya çalışırsınız ve sadece intihar olarak hükmedilmesi için kafanızdan iki kez vurulabilirsiniz. Ya da yeryüzünden kaybolabilirsin. Ya da mahallenizin havasına, yemeğinize veya suyunuza zehri sıçratabilirler ve …… diyelim ki …. Corona’dan ölebilirsin.

Ve kimse umursamaz. Bu üzücü kısım.

Hepimiz bu dünyada, bu dünyada, bu evrende hayatta kalabiliriz, ancak bazı insanlar açgözlü olmak zorunda kaldı.

Kötü bir dünyada yaşıyoruz ve daha da kötüye gidiyor.

Ne yapabilirim ama hayatımın geri kalanında pisliklerin batışını seyretmek mi ?? Ya da beni sonlandırmayacak başka bir şey ya da başka bir şey yapabilir miyim?

gönderen … justcallmechris3818
[comments]

Author

24 Comments

1. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 03-04-2021 05:57:22

3. İstanbul dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . Merhaba paylaşımınız harbiden güzel, twitter da paylaştım , emin – 114

4. Giresun dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 342

5. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Muş dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 28

7. İstanbul merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-04-2021 03:00:27

8. Mersin dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 206

9. Diyarbakır dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . Merhaba web siten cidden iyi, saolun , emin – 341

10. Bu konu : ” Birden Çok Şekilde Becerdik ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler , ali – 403

11. Trabzon dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 334

12. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 23-04-2021 23:47:16

13. Bu konu : ” Birden Çok Şekilde Becerdik ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi iyi, saolun , gaye – 45

14. Bu konu : ” Birden Çok Şekilde Becerdik ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 431

15. Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

16. Selam web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım

17. Bu konu : ” Birden Çok Şekilde Becerdik ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 134

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Birden Çok Şekilde Becerdik ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 400

19. Rize dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . Slm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 245

20. Samsun dan kimler var. Birden Çok Şekilde Becerdik . Selam sayfanız inanki çok iyi, şukuladım , hatice – 476

21. Bu konu : ” Birden Çok Şekilde Becerdik ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 457

22. Aksaray merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 12-07-2021 07:06:07

23. Bu konu : ” Birden Çok Şekilde Becerdik ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 131

24. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-07-2021 14:58:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link