Bir saattir bu siteyi bulamıyorum. 5g’nin ne olduğunu ve kaynaklı birçok bilimsel çalışma ile potansiyel olarak zararlı olabileceğini belirtmiştir. Bir veya iki ay önce gördüm ve Valuetainment tarafından “5g tehdidi” videosu altında bağlantılı olabileceğini düşünüyor

Author

105 Comments

1. Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan harbiden çok güzel, face de paylaştım 05-05-2020 07:38:36

2. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 23:59:55

3. Balıkesir merkezden ben banu. Slm web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2020 15:13:49

4. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

5. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:36:04

8. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, şukuladım

9. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, tebrikler 14-05-2020 09:36:10

10. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

12. selam arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, şukuladım

13. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

14. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-06-2020 15:17:28

15. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

16. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 06-06-2020 08:39:30

17. Merhaba web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

18. Aksaray merkezden ben doruk. Slm siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-06-2020 20:04:51

19. Merhaba sayfan gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

21. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, sağolun

22. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

23. Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-07-2020 07:04:12

25. Kırşehir merkezden ben banu. Selamlar siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım 09-07-2020 02:11:25

26. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

27. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

29. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

30. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

31. Ağrı merkezden ben banu. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 24-07-2020 21:16:19

32. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım

33. Selamlar sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım

34. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım

35. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 10-08-2020 03:29:34

36. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

37. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

38. Balıkesir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun 25-08-2020 00:41:57

39. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 06:49:26

40. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

41. Siirt merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım 30-08-2020 15:48:43

42. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, saolun 09-09-2020 05:46:02

43. Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

44. selamun aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-09-2020 12:11:57

46. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-09-2020 16:50:20

47. Çanakkale merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun 02-10-2020 11:31:27

48. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-10-2020 01:40:47

49. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 334

50. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz gerçekten güzel, sağolun

51. Giresun dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , emin – 338

52. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 395

53. Giresun dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Merhabalar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 442

54. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 202

55. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi gerçekten güzel, saolun

56. Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Hakkari dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Selamlar web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 82

58. Aksaray dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 471

59. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 11-12-2020 02:20:23

60. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, sağolun , Aylin – 481

61. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , memo – 440

62. Burdur dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Selam sayfan süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 130

63. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

64. Samsun merkezden ben mehmet. Selam herkese siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 01-01-2021 13:29:18

65. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, facebookta paylaştım , memo – 288

66. Muş merkezden ben ali. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 06-01-2021 15:26:29

67. Batman merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun 14-01-2021 00:21:16

68. Tekirdağ dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Selam sayfa gerçekten çok güzel, teşekkürler , memo – 472

69. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-01-2021 16:05:10

70. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler 26-01-2021 17:04:51

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 260

72. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 108

73. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun

74. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 488

75. Bolu merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, sağolun 19-02-2021 14:15:28

76. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 32

77. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 414

78. Ardahan dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Mrb siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 81

79. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

80. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun

81. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, şukuladım 10-03-2021 21:46:21

82. Edirne merkezden ben gaye. Slm sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 14-03-2021 20:57:34

83. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 418

84. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 483

85. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

86. Muğla merkezden ben ahmet. Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-03-2021 01:58:54

87. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 186

88. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki dikkat çekici, sağolun , doruk – 90

89. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 36

90. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 164

91. Çorum dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, şukuladım , gaye – 488

92. Rize dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler , memo – 463

93. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 18:35:52

94. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 416

95. Kars dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 9

96. Nevşehir dan kimler var. Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? . selam arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 204

97. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 400

98. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selamlar siten ciddiyim iyi, sağolun 13-05-2021 19:38:05

99. Bu konu : ” Birden fazla 5g çalışması olan ve zararlı etkileri olan siteye bağlantı mı arıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 358

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link