Şimdi, teknolojik olarak çok daha sofistike bir çağda, tüm öfke, dünyanın 66 mil üzerinde uçan bir salak hakkında mı? Bir şey eklenmez.

SS: 50 yıldan fazla bir süre önce ABD, bir şekilde Van Allen kuşağından geçerek aya indi ve şu anda hesaplanamaz teknolojik gelişmelere rağmen gezegenimizin yörüngesinden bile çıkamıyoruz.

32 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Muğla dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 426

3. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 372

4. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 231

5. Çorum dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, tebrikler , hatice – 496

6. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 180

7. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-07-2021 10:48:15

8. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sağolun 27-07-2021 12:29:55

9. Diyarbakır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 27-07-2021 15:41:19

10. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Selamlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 188

11. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. Slm sayfan inanki hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 331

12. Kırıkkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 01-08-2021 21:10:44

13. Kocaeli merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-08-2021 12:12:17

14. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım

15. Artvin dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Selam herkese sayfan cidden çok iyi, tebrikler , banu – 398

16. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

17. Aksaray dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 48

18. Çorum dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 200

19. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hayran edici, saolun , Aylin – 265

20. Kayseri dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Merhaba siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 75

21. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 283

23. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

24. Zonguldak dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , – 409

25. Mersin merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-09-2021 07:14:07

26. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . Merhaba sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 317

28. Bartın merkezden ben mehmet. Selam web siten cidden dikkat çekici, tebrikler 14-09-2021 22:13:13

29. Hatay dan kimler var. Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım , – 159

30. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 40

31. Bu konu : ” Biri bana ABD’nin elli yıl önce ve bugün aya inecek teknolojiye nasıl sahip olduğunu söyleyebilir mi? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 266

Write A Comment