Bu çok tuhaf bir soru ve dürüst olmak gerekirse, tartışma için avlanmaya çalışmıyorum ve hiçbir şekilde cinayete göz yummuyorum. Sadece gerçeğe dayanarak kendi fikrimi öğrenmeye ve yaratmaya çalışıyorum. Neden kürtaj devlet tarafından cinayet olarak görülmüyor, ama hamile bir kadın öldürülürse bu, çifte cinayet sayılıyor?

gönderen … deadmikeman
[comments]

Author

63 Comments

1. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler 21-09-2020 04:33:01

3. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

4. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Slm paylaşım cidden hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 127

7. Gaziantep dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Merhaba web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 476

8. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 192

9. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 416

10. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

12. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, saolun 23-11-2020 21:59:45

13. Bayburt merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 03-12-2020 03:16:06

14. Kırıkkale merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:10:03

15. Kilis merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 13-12-2020 00:56:57

16. Nevşehir merkezden ben Emine. Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:44:52

17. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 387

19. Selam sayfa gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

20. Kastamonu merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-01-2021 04:02:58

21. İzmir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, sağolun 11-01-2021 20:53:01

22. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhaba web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-01-2021 08:52:38

23. Isparta dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Selam sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 230

24. Selam herkese sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, saolun , banu – 393

26. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 491

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 307

28. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 333

29. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 152

30. Bursa dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 190

31. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha mükemmel, face de paylaştım , memo – 453

32. İzmir dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, saolun , ali – 41

33. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , memo – 192

34. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, sağolun , ahmet – 57

35. Yozgat dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 24

36. Bingöl dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 250

37. Düzce dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 25

38. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler

39. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 170

40. Merhaba paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım

41. Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, saolun 28-05-2021 01:06:00

42. Batman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun 28-05-2021 11:41:00

43. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler 01-06-2021 12:26:44

44. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

45. Elazığ dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun , mehmet – 66

46. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

47. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 42

48. Artvin dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 492

49. Elazığ dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Emine – 148

50. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 468

51. Erzincan dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, tebrikler , Hasan – 145

52. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 207

53. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

54. Bu konu : ” Biri bana açıklayabilir mi lütfen … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 451

55. Karabük dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 307

56. Samsun dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . Selamın aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 292

57. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

58. Elazığ merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-07-2021 21:21:04

59. Ardahan dan kimler var. Biri bana açıklayabilir mi lütfen … . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 312

60. Tunceli merkezden ben ziya. Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 30-07-2021 18:36:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link