Güveç – Tükendi ve Burada Stokta Var (soldoutinstockherenow2018.com)

NEDEN BUNLAR BU KADAR PAHALI ?!

Bunu ebay’de tıkladım ve WTF’nin hemen arkasında lanet bir çocuk sırt çantası var

corning eşya kapaklı mavi kantaron güveç | eBay

Lütfen bana bunların aslında bu kadar pahalı olduğunu söyleyin ………………

gönderen … Snoo_28569
[comments]

Author

9 Comments

1. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Biri bu konu hakkında fikir sahibi olabilir mi ??? Bu başka bir Wayfair Çocuk Kaçakçılığı olayı mı ??????? . Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 236

2. Erzurum merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 20-03-2021 00:06:32

3. Selam siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

4. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biri bu konu hakkında fikir sahibi olabilir mi ??? Bu başka bir Wayfair Çocuk Kaçakçılığı olayı mı ??????? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 79

6. Bu konu : ” Biri bu konu hakkında fikir sahibi olabilir mi ??? Bu başka bir Wayfair Çocuk Kaçakçılığı olayı mı ??????? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 320

7. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Biri bu konu hakkında fikir sahibi olabilir mi ??? Bu başka bir Wayfair Çocuk Kaçakçılığı olayı mı ??????? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 227

9. Tunceli dan kimler var. Biri bu konu hakkında fikir sahibi olabilir mi ??? Bu başka bir Wayfair Çocuk Kaçakçılığı olayı mı ??????? . Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 305

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link