Geçenlerde benim yerime bir bahçe kurmayı düşünmeye başladım ve dün bahçecilik ve çiftçilikle ilgili alt bölümlere ve bitki yetiştirmeyle ilgili diğer alt bölümlere bakmaya başladım. Bu daha önce hiç yapmadığım bir şey

Bu yüzden bahçıvanlık altını araştırıyorum ve gidip bakıyorum ve gönderilerin %10’unda mor bağlantı metni (maviye karşı) var, sanki daha önce tıkladığım ve baktığım bir şeymiş gibi. Bunlardan bazıları son 12-24 saat içinde yayınlandı.. Şimdi eminim ki bu gönderiler/resimler daha önce hiç görmediğim şeyler, yani çapraz gönderide görebileceğim şeyler değiller.

Birisi bunun nasıl olabileceğine dair olası açıklamalar sunabilir mi?

…komidor64 tarafından gönderildi
[comments]

Author

34 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Biri bunu açıklayabilir mi? . selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 84

2. Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Gürbüz Reply

Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Biri bunu açıklayabilir mi? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 402

5. Yalova merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, tebrikler 25-07-2021 00:17:03

6. Bartın merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım 25-07-2021 15:21:01

7. Bursa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-07-2021 19:17:00

8. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 108

9. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 314

10. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 419

11. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 402

12. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 453

13. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Hasan – 300

14. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. Sinop dan kimler var. Biri bunu açıklayabilir mi? . selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, saolun , hatice – 238

16. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 451

17. Batman dan kimler var. Biri bunu açıklayabilir mi? . Selam paylaşım yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 373

18. Sakarya dan kimler var. Biri bunu açıklayabilir mi? . Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 152

19. selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, şukuladım

20. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 322

21. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

22. Çorum dan kimler var. Biri bunu açıklayabilir mi? . Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 96

23. Uşak merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:16:23

24. Konya dan kimler var. Biri bunu açıklayabilir mi? . Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 385

25. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım , hatice – 137

26. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 26

27. Mersin merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım 10-09-2021 09:26:43

28. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 93

29. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

30. Artvin merkezden ben emin. Selam sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-09-2021 16:40:49

31. Bu konu : ” Biri bunu açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki güzel, sağolun , doruk – 355

Write A Comment