Görünüşe göre OP bir AMP bağlantısı göndermiş. Bunlar daha hızlı yüklenmelidir, ancak Google’ın AMP’si tartışmalıdır çünkü gizlilik ve Açık Web ile ilgili endişeler. Tamamen önbelleğe alınmış AMP sayfaları (yayınlanan bir OP gibi), özellikle sorunlu.

Ziyaret etmek isteyebilirsin kanonik sayfa yerine: https://www.cnn.com/2021/02/23/us/tiger-woods-car-accident-intl-spt/index.html

Ben bir botum | Neden ve Hakkında | Beni u / AmputatorBot ile çağır

Author

12 Comments

1. Batman merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım 24-02-2021 04:53:20

2. Bu konu : ” Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 430

3. Bu konu : ” Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 444

4. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 63

5. Ordu merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, şukuladım 06-03-2021 19:26:49

6. Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Yozgat dan kimler var. Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı . selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, saolun , hatice – 277

8. Bu konu : ” Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, saolun , ahmet – 315

9. Bu konu : ” Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 367

10. Bu konu : ” Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 375

11. Çankırı dan kimler var. Biri Tiger Woods’u öldürmeye çalıştı . Selam herkese sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 275

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link