Temel olarak, FREDOplays adındaki bu kanal, YouTube’daki içeriğimi çaldı. Yani, “C4ED” adında küçük bir kanalım. Yaklaşık 100 abonem var, bu yüzden bunun kendi başına garip olduğunu düşündüm çünkü neden 100 aboneli bir kanaldan içerik çalmak isteyesiniz? Bu en tuhaf kısım bile değildi. Kanal yalnızca arkadaşlarımın “riverrdog” kanalına baktığınızda açıldı, aslında kanalının arkasında açılan ilk şey buydu; ancak biraz düştü. En garip kısım, etiketlere baktığınız zamandır. Bunlar “video, paylaşım, kameralı telefon, görüntülü telefon, ücretsiz, yükleme” idi. Bir süredir YouTube’dayım ama hiç böyle tuhaf bir şey görmedim. Bunu neden tuhaf bulduğumu bile bilmiyorum, belki de o kişinin kanalımdan en kötü performans gösteren videolarımı çalması nedeniyle arpanın 100 abonesi olduğu ve “riverrdog” arandığında sayfanın en üstüne gelmesidir. kanalına referans veren herhangi bir etiket kullanmamasına rağmen. Biri bana bir cevap verebilir mi lütfen?

Author

26 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Biri yardım etsin . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, teşekkürler , gaye – 278

2. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gaziantep dan kimler var. Biri yardım etsin . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler , – 301

4. Bu konu : ” Biri yardım etsin ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , – 325

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Biri yardım etsin ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 492

6. Kırklareli dan kimler var. Biri yardım etsin . Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 107

7. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 05:34:58

8. Düzce dan kimler var. Biri yardım etsin . Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 30

9. Düzce merkezden ben . Slm bu web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım 27-01-2021 05:41:38

10. Kırşehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 27-01-2021 05:47:42

11. Kırşehir dan kimler var. Biri yardım etsin . Merhabalar paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 164

12. Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, saolun 27-01-2021 06:06:41

13. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, sağolun

14. Siirt dan kimler var. Biri yardım etsin . Selam sayfan cidden çok iyi, teşekkürler , – 356

15. Bolu dan kimler var. Biri yardım etsin . Mrb paylaşım inanki hayran edici, saolun , ziya – 143

16. Bu konu : ” Biri yardım etsin ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 59

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Biri yardım etsin ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 452

18. Rize merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 10-03-2021 04:28:58

19. Bu konu : ” Biri yardım etsin ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 183

20. Gümüşhane dan kimler var. Biri yardım etsin . Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 33

21. Bu konu : ” Biri yardım etsin ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 7

22. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 09-04-2021 23:35:13

23. Erzincan dan kimler var. Biri yardım etsin . Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 236

24. Yozgat dan kimler var. Biri yardım etsin . Mrb web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , hatice – 253

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link