Birinci Dünya Savaşı komplosundan yaklaşan İran savaşına – aynı saçmalıklar ve eğriler, aynı numaralar

Corbet Raporu, parlak Birinci Dünya Savaşı komplosu.

Birinci Dünya Savaşı’nın resmi sebebinin saçmalık olduğunu biliyordum, ancak temelde yatan komplolar ve bunların geçmiş ve güncel olaylara olan rezonansları şok edici. Hatta tanıdık isimlerden bazıları sonsuza kadar tekrar ediyor (JP Morgan, Rotschilds vb.).

Bu sadece Birinci Dünya Savaşı ile ilgili değil, tüm İngilizce konuşan dünyanın gizli topluluklar tarafından kontrol edilmesinin ve yönlendirilmesinin altında yatan ilkeyle ilgili.

Eski kağıt teknolojisini kullanmasına rağmen, MSM saçmalıkları bile dikkate değer ölçüde aynıdır.

Sanki aynı implante edilmiş insanları, olayları, sahte operasyonları yüzyıl boyunca tekrar tekrar lastik damgalıyorlar.

Pekala, çok yeni bir farkla – şimdi RF yoluyla beyin modellerini okumaya erişimleri var.

Ve hem silah (lazer, RF) hem de iletişim ağı olarak gerçekten güçlü uydular.

Öyleyse, komünist toplum aracılığıyla “açık hapishane” tüm alan kontrolü daha önce mümkün değilse, artık “kazanan bir formüle” sahip olduklarını düşünüyorlar:

RF BrainScan – AB’de Borg tarzı komünizmin yükselişi

Kontrol etmeye değer.

“Birinci Dünya Savaşı komplosundan yaklaşan İran savaşına – aynı saçmalıklar ve eğriler, aynı numaralar” üzerine 4 yorum

1. İzmir dan kimler var. Birinci Dünya Savaşı komplosundan yaklaşan İran savaşına – aynı saçmalıklar ve eğriler, aynı numaralar . Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 29

2. Bu konu : ” Birinci Dünya Savaşı komplosundan yaklaşan İran savaşına – aynı saçmalıklar ve eğriler, aynı numaralar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 408

3. Ardahan dan kimler var. Birinci Dünya Savaşı komplosundan yaklaşan İran savaşına – aynı saçmalıklar ve eğriler, aynı numaralar . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , Emine – 437

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link