Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra “Alman Demokrat politikacılarına 7 suikast yapıldı, sokaklarda şiddet vardı ve ardından Hitler’le karşılaştık” David Schoenbrun, RFK suikastının ardından 1968

Medgar Evers, JFK, MLK, Malcolm X, RFK ….

“Bunun sadece çılgın bir adamın tesadüfi bir olayı olduğuna inanamam ve inanmayacağım.”

https://www.youtube.com/watch?v=E6pL8fE4Tm8

1968, David Schoenbrun, Dick Cavett şovunda

Dick “Bunun münferit bir olay olduğunu söylemeye ne kadar devam edebileceğimizi merak ediyor musun?”

Sadece tesadüf?

Nazi teorisi CIA’da hoş karşılanıyor mu?

Uluslararası siyasete egemen olan eski zengin aileler mi?

Nasıl salladığınızın bir önemi yok, radikal güçlerin popülist liderlere yönelik sistematik suikastları imparatorluk tarihi boyunca dikkate değer bir gerçektir.

“Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra “Alman Demokrat politikacılarına 7 suikast yapıldı, sokaklarda şiddet vardı ve ardından Hitler’le karşılaştık” David Schoenbrun, RFK suikastının ardından 1968” üzerine 15 yorum

1. Erzincan merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 21:21:43

2. Kars merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 22:05:49

3. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 28-08-2020 10:58:07

4. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 04:46:46

5. Edirne merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanki güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:52:55

6. Bu konu : ” Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra “Alman Demokrat politikacılarına 7 suikast yapıldı, sokaklarda şiddet vardı ve ardından Hitler’le karşılaştık” David Schoenbrun, RFK suikastının ardından 1968 ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 275

Yorum yapın