31 Ocak Pazar. Birleşik Krallık, ölümcül covid 19 katil hastalığıyla savaşmak için bir insanın ilk kez temizlenmesine tanık olacak.

Haber aldığım diğer insanlar için bu rahatsızlığı düzeltmekle gurur duyacağım.

Forbes, testin rektuma yaklaşık 1-2 inç pamuk uçlu bir çubuk sokmayı içerdiğini bildirdi.

Çubuk daha sonra virüs için test edilmek üzere gönderilir. Bu özel yöntemin, oldukça elverişsiz olması nedeniyle diğerleri kadar yaygın olarak kullanılmayacağı düşünülmektedir.

GURUR ADAMINA YARIN YÜRÜYECEĞİM

AMA

LÜTFEN TÜR OLUN

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 216

2. Sakarya dan kimler var. BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA . Merhaba herkese web sitesi valla çok güzel, sağolun , ahmet – 357

3. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın inanki hayran bıraktı, sağolun 08-02-2021 19:05:45

4. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

5. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA . Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 318

6. Karaman dan kimler var. BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA . Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 339

7. Gürbüz Reply

Selamlar web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 198

9. Uşak dan kimler var. BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok iyi, şukuladım , doruk – 270

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 219

11. Çanakkale dan kimler var. BİRİNCİ İNGİLTERE: Yarın Birleşik Krallık’ta COVID-19’LA MÜCADELE İÇİN ANAL SWAB’ı alan ilk kişi ben olacağım Konumumla gurur duyuyorum …. AMA . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 70

12. Muş merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 11-04-2021 02:54:59

13. İstanbul merkezden ben . Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-04-2021 20:02:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link